شرکت بهراد رویش رویان تولید تجهیزات پزشکی مصرفی در حوزه ناباروری را به عنوان گام اول فعالیت خود در نظر گرفته که بر این اساس اولین محصول خود در این زمینه، کاتتر انتقال جنین رادا را معرفی نموده است. در حال حاضر این شرکت بغیر از کتتر (کاتتر) انتقال جنین سه محصول دیگر نیدل پانکچر ، پایپل بیوپسی و کتتر(کاتتر) IUI را تولید و روانه بازار کرده است و همچنین در آینده نزدیک محصولات جدیدی در این حوزه ارائه خواهد کرد. 
مراکزی مانند مرکز ابن سینا تهران، بیمارستان شریعتی تهران، مرکز مشتاق اصفهان، پژوهشگاه رویان و... از جمله مشتریان این شرکت هستند.

مدیرعامل
دکتر محسن خدادادی

چشم انداز بهراد رویش رویان، رسیدن به جایگاه یکی از برند های برتر جهان در زمینه تجهیزات پزشکی در حوزه ناباروری می باشد، تحقق این امر در سایه‌ی تلاش، همت و دانش سرمایه های انسانی و رعایت فرهنگ سازمانی مبتنی بر احترام و مسئولیت پذیری، امکان پذیر است.

معاونت تحقیق و توسعه
مهندس محمدصالح کریمی

پیشرفت و موفقیت بهراد رویش رویان به عنوان یک برند کاملا ایرانی مرهون توجه به نیازهای مشتریان، سرمایه انسانی خلاق و متخصص و بکارگیری فناوری­ های نوین است.

معاونت اجرایی
مهندس محمد بقایی

بزرگترین سرمایه ی بهراد رویش رویان، نیروی انسانی متخصص، خلاق و پویای آن است. ما در بهراد رویش رویان به دنبال جذب افرادی هستیم که بتوانند با ما درمسیر رشد و پیشرفت و رسیدن به اهدافمان همراه شوند.

بهراد رویش رویان
نمایشگاه بین المللی ایران هلث 2023
بهراد رویش رویان
گواهی ایزو از شرکت بین المللی BRS
بهراد رویش رویان
گواهی عضویت در انجمن تولید کنندگاه تجهیزات پزشکی
بهراد رویش رویان
تائید محصول از دکتر نصر اصفهانی رئیس مرکز ناباروری اصفهان
بهراد رویش رویان
تقدیر نامه در نمایشگاه بین المللی WANA 2023
بهراد رویش رویان
پروانه تولید اولین کتتر انتقال جنین در ایران