شرکت اسمارت کاتالیست با استفاده از متخصصان داخلی و اروپایی، کارخانه ای در زمینه تولید انواع کاتالیست ها و جاذب ها احداث کرده است. در حال حاضر تولید گریدهای مختلف کاتالیست پنتااکسید وانادیوم (با ظرفیت سالانه دو میلیون لیتر) پرکاربرد در کارخانه های اسید سولفوریک و سولفونیک واقع در مجتمع های مس،‌ روی، ‌فولاد و کک سازی،‌ پتروشیمی و پالایشگاه می باشد که شامل کاتالیست های درصد بالا SmartV48 و درصد پایین SmartV38، ‌کاتالیست های سزیمی SmartV69،‌ کاتالیست های داست پروتکتیو SmartDP , کاتالیستهای تکنولوژی اسید تر (WSA) SmartVW با سه گرید دیگر میباشد.

تولید کاتالیست سنتز آمونیاک در دو نوع مختلف مگنتیتی و ووستیتی شامل کاتالیست آمونیاک مگنتیتی SmartAM1 ، کاتالیست آمونیاک مگنتیتی احیا شده SmartAM1R ، کاتالیست آمونیاک ووستیتی SmartAW1 و کاتالیست آمونیاک ووستیتی احیا شده SmartAW1R میباشد و با ظرفیت 1.5 میلیون لیتر در سال در حال تولید میباشد.

متخصصان و مهندسان مجرب شرکت Smart catalyst با تولید و فروش کاتالیست در ایران و صادرات آن به کشورهای همسایه، ‌به ارائه خدمات پس از فروش‌ شامل ضمانت محصول، پشتیبانی فنی و مشاوره رایگان برای کارخانه های اسید سولفوریک، سولفونیک و آمونیاک می پردازند تا علاوه بر افزایش بازدهی شاهد کاهش آلایندگی آنها نیز باشیم.