اسنپ فود، اولین و بزرگ‌ترین سامانه آنلاین سفارش و دلیوری غذا است که سفارش اینترنتی غذا را برای همه امکان‌پذیر کرده است. زودفود، اولین برند سفارش آنلاین غذا در ایران است که با هدف پایه گذاری فرهنگ سفارش اینترنتی غذا کار خود را آغاز کرد. در سال 1396، شرکت های اسنپ و زودفود تحت نام تجاری مشترک اسنپ فود به فعالیت خود ادامه دادند تا تحولی جدید در حوزه سفارش غذا و فست فود ایجاد کنند. هم اکنون اسنپ‌فود به عنوان اولین سایت سفارش غذا در فضای کسب و کارهای آنلاین ایران، با بیش از 13500 رستوران از معتبرترین و بهترین رستوران‌های ایران مشغول همکاری است. هوس غذای ایرانی یا غذای ایتالیایی کرده‌اید؟ سفارش پیتزا یا سفارش شیک و گلاسه را در نظر گرفته‌اید؟ می‌خواهید برای سفارش صبحانه از خدمات دلیوری و ارسال قهوه داغ در محل کارتان لذت ببرید؟ یا شاید حتی مهمان دارید و می‌خواهید خدمات سفارش شبانه غذا دریافت کنید؟ اسنپ فود همواره کنار شما است. سایت اسنپ فود را باز کنید یا با دانلود اپلیکیشن آن، با خیالی آسوده سفارش دهید.

مدرن سامانه غذارسان اطلس (اسنپ فود)

فرهنگ سازمانی اسنپ‌فود، بر پایه احترام، دوستی، مسئولیت پذیری و پیشرفت است. جوی دوستانه و صمیمی بر شرکت حاکم است و تبادل ایده را که ضامن پیشرفت و نوآوری است، تسهیل می‌کند.
موفقیت کسب و کار به واسطه تلاش اعضای آن امکان پذیر می‌شود. در اسنپ‌فود همواره بر این مساله تاکید داریم و تلاش تیم‌ها را ارج می‌نهیم.

مدیر مرکز تماس و پشتیبانی مشتریان
مسعود زارعی

سلام به همه شما اسنپ‌فودی‌های عزیز، من مدیر بزرگ‌ترین تیم اسنپ‌فود، یعنی تیم مرکز تماس و پشتیبانی هستم. اگر در ارتباط با نحوه برخورد و یا پشتیبانی اسنپ‌فود هر گونه پیشنهاد و یا انتقادی دارید که می‌تواند به من و اعضای تیم من کمک کند، بسیار بسیار زیاد خوشحال میشم که صحبت‌های شما را بشنوم.

مدیر تیم ارتباط با رستوران‌ها
سیما سیادتی

یکی از حلقه‌های اصلی کسب‌و‌کار اسنپ‌فود خدماتی است که رستوران‌ها به شما اسنپ‌فودی‌‌های عزیز ارائه می‌کنند. مسئولیت ارتباط موثر با تمام رستوران‌های خوب اسنپ‌فود بر عهده من و سایر اعضای تیم ارتباط با رستوران‌هاست. اگر نقطه نظر، انتقاد و یا پیشنهادی دارید که باید به رستوران‌ها انتقال پیدا کند، من و سایر اعضای تیم سراپا گوش هستیم.

مدیر محصول
علیرضا صادقی پور

سلام به همه کاربران وب‌سایت و اپلیکیشن‌های موبایل اسنپ‌فود، همه وب‌سایتی‌ها، همه اندرویدی‌ها، همه آی او اسی‌ها، همه خوبای اسنپ‌فودی. امیدوارم حالتون خوب باشه. اگر هر نظری در مورد امکانات و نحوه عملکرد وب‌سایت و یا اپلیکیشن اسنپ‌فود دارید، من و سایر اعضای تیم توسعه محصول اسنپ‌فود در خدمت شما هستیم.