گروه صنعتی نان آوران سبوس اولین و فعال ترین واحد تولید نانهای حجیم، نیمه حجیم و مسطح در کشور می باشد که نخستین واحد تولیدی خود را در آبان ماه سال 1379 با شعار نان همراه با سلامتی در شمالغرب تهران بزرگ افتتاح کرد.

سال‌هایی نه چندان دور به همت مردانی تلاشگر اولین مجموعه تولید نان به روش صنعتی شکل گرفت و سرمایه‌ای محدود اما گنجینه‌ای گرانبار از سرمایه‌های انسانی متعهد، متخصص و مجرب طی گذشت این چندین سال تلاش‌ها به بار نشسته و آن جمع کوچک آنروز که اکنون تبدیل به مجموعه‌ای از شرکت‌ها شده، توانسته است خیزش عظیمی در عرصه تولید پایدار و کارآفرینی را به نمایش بگذارد؛ باشد که خدمتی در خور شان ایران عزیزمان باشد.


مسئولیت‌های اجتماعی:


ما به عنوان گروهی کارآفرین نسبت به منابعی که جامعه در اختیارمان گذاشته است مسئولیم، از این رو همواره تلاش می کنیم با استقرار فرآیندهای یکپارچه و فناوری‌های نوین در حوزه تولید و توزیع قدم برداشته و نسبت به مردم و جامعه خود ادای دین کنیم.
ماموریت ما:


رسالت ما همواره نوآوری، کیفیت، حسن اعتماد و جلب رضایت مشتریان بوده و خواهد بود. اکنون راهی را برگزیده‌ایم سخت و طولانی، در جهت تعالی خویش و محصولاتمان و امید آن را داریم در راه رسیدن به این آرمان در پرتو مهر و بخشش پروردگار، در این عرصه همتمان فزونی و گام‌هایمان استوار باقی بماند و همراهانی چون شما در کنار خود داشته باشیم.

نان آوران سبوس

نیروی انسانی متخصص و متعهد مهم ترین سرمایه هر سازمان است.

نزدیک به هزار نفر نیرو انسانی توانمند و کارآمد بر پایه نیازهای مصرف کنندگان در محیطی دانش محور و با اتکا به فرهنگ کار تیمی به دنبال ارائه بهترین محصولات و خدمات به مشتریان هستند.

مدیر عامل
علیرضا مروت

رئیس هیئت مدیره
مجید مروت پور

رئیس هیئت مدیره
کمال الدین شهپر