تعهد و ایمان دو شاخصه اصلی در هر فعالیت اقتصادی است که می توانند در کنار تجربه و اندیشه چرخ های یک صنعت را به حرکت در آورند و از تکاپوی نیروی انسانی برای تحقق اهداف ارزشمند استفاده نماید، اینک با گذشت بیش از سه دهه فعالیت بیش از 2500 نفر نیروی انسانی متخصص، پرتلاش و با انگیزه در گروه تولیدی صنعتی ظریف مصور گردهم آمده اند تا با مساعی بی دریغ خویش در عرصه های مختلف صنعت در میادین ملی و بین المللی افتخار آفرین باشند.

نکته کلیدی و حائز اهمیت پیشرفت و توسعه ظریف مصور در استان چهارمحال بختیاری تکیه بر دانش، تخصص و مهارت نیروهای جوان و اغلب بومی در رده های مختلف کارگری، کارشناسی و مدیریتی است به نحوی که امروز ظریف مصور در کنار تولید به دانشگاهی عظیم و عملیاتی برای پیاده سازی دانش و انتقال تجارب سرمایه های ارزشمند انسانی تبدیل شده است که این مسیر با تمام وضعیت موجود و آنچه شاهد آن هستیم به جز فعالیت اقتصادی، بیشتر جهادی ستودنی در مقابل تمامی محدودیت ها و تحریم های داخلی و خارجی .

تولیدی ظریف مصور
تولیدی ظریف مصور
تولیدی ظریف مصور

التزام کارکنان، مدیران و صاحبان اصلی سرمایه در این گروه به استاندارد های روز ملی و بین المللی و ارتقاء و بهبود مستمر محصولات و خدمات، از طریق مدیریت همه جانبه فرآیند ها ضمن بکارگیر سیستم های مکانیزه کنترل و بهبود عملکرد سبب شده است محصولات گروه ضمن بهره مندی از استاندارد های روز ملی و بین المللی سهم خود در بازار های داخلی و خارجی را افزایش اروپا دریچه CE دهند، این مهم به تازگی با اخذ نشان استاندارد تجارت و صادرات به قاره اروپا راه برای محصولات تافتینگ ظریف باز نموده است که از آن به عنوان شاخصی برای کیفیت برند داخلی در رقابت با رقبای اروپایی می توان یاد نمود.

بی تردید حفظ ارزش و کرامت انسانی کارکنان به عنوان ارزشمند ترین سرمایه انسانی و همچنین مشتریان به عنوان مهمترین دارایی در کنار دیدگاه های خیر بانیان مجموعه سبب شده است تا امروز گروه تولیدی صنعتی ظریف مصور به عنوان یک اقتصاد پاک، پویا و مولد بخش خصوصی در جمهوری اسامی ایران معرفی گردد.

گروه ظریف‌مصور، مجموعه ای کارآفرین در حوزه تولید با رویکرد توسعه روابط اجتماعی است. درحال حاضر، این گروه در صنعت نساجی و کالاهای واسطه‌ای پلیمری مرتبط به آن شامل: کفپوش منسوج و پلیمری، کالای خواب و تزئینی خانه، پوشش‌های منسوج داخل خودرو، نان‌وون و محصولات ژئوسینتتیک، در داخل و خارج کشور، جهت ارزش آفرینی برای مصرف‌کنندگان محصولات نهایی و واسطه ای خود فعالیت می‌نماید.
ظریف‌مصور با بهره‌گیری از نیروهای شایسته، سیستم‌های پیشرفته، نوآوری مستمر و زنجیره تامین توانمند، در جهت رضایتمندی کلیه ذینفعان خود تلاش می کند.

ارزش های شرکت ظریف مصور

  •  قابل اعتماد و اتکاء و پایبند به مسائل اخلاقی
  • توسعه مالی سازمان با نگرش بهره‌وری منابع و اشتغال مولد
  •  جذب بهترین ها، ایجاد فرصت های برابر پیشرفت و پیوند زدن منافع آنها با سازمان
  • ارزش آفرینی برای مشتریان با تاکید بر کیفیت و پیشرو بودن در ارایه محصولات جدید
تولیدی ظریف مصور
تولیدی ظریف مصور
کارآفرین برتر سومین جشنواره شیخ بهایی
تولیدی ظریف مصور
کارآفرین برتر استان در بخش صنعت سال 87
تولیدی ظریف مصور
کارآفرین برتر استان در بخش صنعت سال 89