ما در گروه پیشگامان هرمزگان با کارنامه ای درخشان در صنعت IT کشور و با اعتباری گرانبها تلاش می کنیم تا عالی ترین را در تجهیزات، بهترین را در سرویس و سریع ترین را در خدمت ارایه کنیم.

گروه پیشگامان هرمزگان در سال 1375 در راستای توسعه فرهنگ IT در کشور و بهره مندی اقشار مختلف جامعه از سرویس های اطلاعاتی و جهت حضوری فعال و موثر در این عرصه به صورت سهامی خاص در استان هرمزگان تاسیس شد.

 

شرکت پیشگامان با بیش از 40 نفر پرسنل مستقیم و 100 نفر پرسنل غیرمستقیم و همچنین در اختیار داشتن بیش از 10 نمایندگی در شهر بندرعباس، جزیره قشم، جزیره کیش، بندر لنگه، بندر خمیر، بستک، مشغول به ارائه خدمات مختلف در حوزه اینترنت می باشد.
در راستای کسب رضایتمندی بیشتر مشترکین این شرکت با توسعه شبکه وایرلس، پوشش گسترده ای را در سطح استان هرمزگان بوجود آورد تا در راستای ارائه خدمات تکمیلی به مشتریان محترم، امکان سرویس دهی خاص برای ارگان ها، سازمان ها و شرکت های مختلف و همچنین برج‌ها و مجتمع‌ها را فراهم نماید.

هرمزنت
هرمزنت
الکامپ بیست و سوم پیشگامان از ارائه و راه اندازی سرویس جدید اینترنت TD-LTE با سرعت 40 تا 100 مگ در آینده ای بسیار نزدیک خبر داد
هرمزنت
غرفه پیشگامان در چهارمین نمایشگاه نتکام بندرعباس 20 دی ماه 96