موسسه روان آموز در سال 1392 با هدف تسهیل ورود دانشجویان کارشناسی روانشناسی به مقطع کارشناسی ارشد سراسر کشور شکل گرفت و به شکل کاملا آنلاین خدمات و محصولات خود را عرضه کرد. به مرور سایر خدمات از جمله مشاوره تحصیلی، تامین کتب مورد نیاز دانشجویان، آزمون های آزمایشی، همایش ها، کارگاه ها و کلاس (-های آنلاین و آفلاین) به انتشار کتاب های کمک آموزشی در این مجموعه اضافه شد.
ارائه کلیه خدمات و محصولات مورد نیاز داوطلبین کنکور ارشد و دکتری روانشناسی، مشاوره و علوم شناختی با بالاترین سطح کیفی و حداقل هزینه ها نیز رسالت این مجموعه است و امروز با بلوغ این مجموعه از لحاظ کمی-کیفی محصولات و خدمات برای بیش از یکصد هزار داوطلب در سرتاسر کشور، به سمت توانمندسازی فارغ التحصیلان این رشته ها هم گام های بلندی برداشتیم که به زودی از آن ها پرده برداری خواهد شد.
آنچه روان آموز را با مرکزیت واحد تهران و خدمات اداری و پشتیبانی در واحد مشهد از دیگر مجموعه ها متمایز می کند، صداقت در همراهی با داوطلبین و پاسخگویی و ارتباط مستمر با مخاطبین و حرکت طبق ذائقه آن هاست. فرهنگ سازمانی روان آموز بر پایه احترام، دوستی در چارچوب ها، مسئولیت پذیری، خلاقیت و پیشرفت همه جانبه است و از مهم ترین ارزش های سازمانی روان آموز ارائه کیفیت بالا و پشیبانی محصولات و خدمات است که با کار تیمی و روحیه بالای همکارانمان سعی درخلق داستان شگفت انگیز روان آموز داشته ایم. خانواده روان آموز متشکل از جوانانی مستعد و سخت کوش است که با انگیزه کاری بالا هر روز به دنبال خلاقیت و توسعه فردی-سازمانی هستند.