شرکت تولیدی و صنعتی پارسا پلاستیک با نام تجاری پاپکو در سال 1363 با توجه به نیاز اقشار فرهنگی جامعه به منظور مدیریت اسناد و مدارک علمی و آموزشی و با هدف تولید انواع لوازم التحریر اداری، سمیناری، مدیریتی و دانشجویی تاسیس گردید.

پاپکو با سرلوحه قراردادن کیفیت عالی، قیمت مناسب و رضایت مشتری هم اکنون به عنوان یکی از تولید کنندگان مورد اعتماد ایرانی در میان سازمانها، وزارتخانه ها، شرکت ها و مراکز علمی و فرهنگی به شمار آمده و از محبوبیت خاصی برخوردار می باشد.

پاپکو شرکت صد درصد ایرانی و محصولات آن از نظر کیفیت و قیمت قابل رقابت با کالاهای معروف خارجی می باشد.

ما ادعا نمی کنیم که بهترین تولید کننده در صنایع لوازم التحریر و مدیریت اسناد و مدارک هستیم، اما افتخار می کنیم که بهترین ها همیشه پاپکو را انتخاب می کنند.

در هر زمان و هر مکان سخن از مدیریت اسناد و مدارک، برگزاری سمینار و همایش به میان می آید محصولات پاپکو یکی از بهترین گزینه های محافل علمی، آموزشی و فرهنگی جامعه ملی و بین المللی محسوب می گردد.

پاپکو

پیام منابع انسانی

بدون تردید می توان اذعان نمود یکی از شاخص های وجه تمایز پاپکو با دیگر شرکت ها، نیروی انسانی آن به شمار می آید که با تخصص، تعهد، مسئولیت پذیری و تلاش بی وقفه خود طی حداقل سه دهه فعالیت، روند همیشگی رشد و تعالی آن را محقق ساخته است.

شرکت پاپکو مفتخر است که ارزشمندترین سرمایه و مزیت رقابتی اش را نیروی انسانی خود اعلام نماید.

پاپکو مصمم است که مسیر توسعه پایدار و حفظ شدن به عنوان یک گروه پیشرو بین المللی را نه تنها با استفاده از منابع فیزیکی و مالی خود بلکه با ارج نهادن به استعداد های بی نظیر فکری و اجرایی همکارانش در درون و بیرون کشور طی نماید و برای نیل به این هدف راه را برای همه افراد هدفمند، مبتکر، خلاق و با انگیزه هموار نموده است.

در این مجموعه عظیم جذب، پرورش، آموزش، نگه داری و قدردانی از نیرو های مستعد و شایسته یک تلاش دائمی و مستمر است.

 

اهداف پاپکو

اهداف مورد نظر شرکت پاپکو در استخدام نیروهای جدید عبارتند از:

بهبود توان مدیریتی و تخصصی شرکت از طریق جذب نیرو های مستعد، توانمند و وفادار
ایجاد شرایط مناسب جهت جذب نیرو های حرفهای، خلاق، متخصص و متعهد
حفظ و توسعه انعطاف پدیری و چابکی سازمان
تقویت هرچه بیشتر توان شرکت جهت پرداختن به مسائل راهبردی در راستای دستیابی به اهداف عالیه

پاپکو