این شرکت در سال 1362 با هدف فعالیت در امر ساخت و تولید مواد و مصالح ساختمانی ، در تهران شروع به فعالیت نمود .
با توجه به سابقه و تجربه طولانی در امر واردات مواد اولیه محصولات چوبی ، با سرمایه گذاری در این بخش از صنعت ساختمان و افتتاح کارخانه تولید ام دی اف و نئوپان ملامینه ، در شهرک صنعتی شمس آباد شروع به فعالیت و تولید نمود .
با فعالیت روزافزون و ارائه کالای با کیفیت بسیار بالا و تقاضای بازار ، در سال 1388 با توسعه و اضافه نمودن خط تولید ، توانست به بیش از سه برابر ظرفیت اولیه دست پیدا کند . در پی آن بدلیل جدیت در امر تولید و ارائه کالای بسیار مرغوب ، در سال 1388 موفق به دریافت 2 پروانه استاندارد ملی ایران در زمینه تولید ام دی اف ملامینه و نئوپان ملاینه گردید .
با تمهیدات به عمل آمده و برنامه ریزی دقیق و تلاش بیش از 200 نفر پرسنل ساعی و کوشای ایزوفام ، این شرکت درسال 1389 موفق به اجرای طرح توسعه و افزایش ظرفیت تولید در همان شهرک صنعتی در زمینی به وسعت 000 ، 90 هزار متر مربع دیگر گردید .
پس از آن با توجه به اهداف تعیین شده از سوی مدیریت شرکت ، توانستیم در جهت تولیدی مکمل گام برداشته و نائل به تولید نوار لبه از پی وی سی گردیم .
در ادامه ، طبق اهداف ، برنامه ریزی ها و تلاشهای بی وقفه ، در جهت توسعه بیشتر و تولید ایرانی موفق به استقرار ماشین آلات روز دنیا و تولید پارکت لمینیت اچ دی اف با کیفیتی بسیار بالا و همگام با استانداردهای روز اروپا گشتیم

فرصت های شغلی ثبت شده ایزوفام