موسسه پرتو دانش به عنوان یک مجموعه دانش بنیان ارائه دهنده ی راه حل های نوین بر بستر فناوری در زمینه های متعددی از جمله پزشکی ،فناوری اطلاعات و ... سرمایه گذاری میکند. ما در پرتو دانش با متخصصین با انگیزه و مستعد همکاری می کنیم تا محصولاتی بسازیم که زندگی مردم را آسان تر ، هوشمند تر و شادتر میکند . شرکت پرتو دانش Sciencebeam , و مجموعه himart و hiexpert تعدادی از برندهای زیر مجموعه مجموعه پرتودانش هستند. پرتو دانش دارای دفتر فعال در کشور چین میباشد

موسسه پرتو دانش آسمان
ماموریت ما

ماموریت ما:

برای رهبری جهانی در خدمات فناوری اطلاعات. بر اساس فن آوری های ما، صلاحیت ها و منافع مشتری، و ایجاد ارزش برای ذینفعان و مشتریان ما، با تمرکز بر تقاطع نیازهای نوظهور مشتری و تسریع تغییرات تجاری و تکنولوژیکی به این هدف دست خواهیم یافت.

موسسه پرتو دانش آسمان
دیدگاه ما

نانو سافت اولین شرکای انتخابی در بخش فناوری است که خدمات آی تی و ارتباطات را برای کسب و کار در سراسر منطقه ارائه می دهد.

ما تبدیل به یک بخشی جدایی ناپذیر از موفقیت مشتری ما، با همکاری با آنها برای رسیدن به اهداف استراتژیک خود را در حالی که ایجاد ارزش کسب و کار طولانی مدت از طریق تحویل و مدیریت فن آوری خود.

تیم ما از متخصصان صنعت با استعداد، با تجربه و انگیزه به عنوان بهترین ها در زمینه خود شناخته می شود. موفقیت مداوم ما توسط مردم ما هدایت خواهد شد که در آن سهیم خواهند بود.

موسسه پرتو دانش آسمان
ارزش های ما

ارزش های ما اصول هدایت کننده ای است که نانو سافت بر آن اساس تاسیس شد و ما چگونه تلاش می کنیم تا روزانه کار خود را انجام دهیم.

ارزش ها ما را به دنیای آینده تبدیل می کنند. آنها چگونگی برخورد با یکدیگر را تعیین می کنند. ارزش های ما عبارتند از:

متعهد:مسئولیت پذیر باشید، با هم به عنوان یک تیم کار کنید و به وضوح ارتباط برقرار کنید.
نوآوری:فکر می کنید در خارج از جعبه، چالش سازنده و عمل قبل از دیگران انجام دهد.
جامعه:ایجاد یک مکان مثبت برای کار و حمایت از ابتکارات اخلاقی.
تعالی:همیشه کیفیت استثنایی را تحقق بخشید و انجام دهید.