آسکو بین الملل (شرکت بازرسی فنی بین المللی آریا سینا کنترل)، سهامی خاص، با 100% سهام بخش خصوصی در مرداد سال 1390 توسط جمعی از متخصصین بازرسی فنی و تجارت بین الملل تحت شماره 409460 به ثبت رسید و در اسفند سال 1391 موفق به دریافت اولین پروانه بازرسی گردید. این شرکت با تاکید بر نگرش سیستماتیک و فرآیندی و به کار بستن رویه‌های استاندارد در مدیریت و اجرای وظایف خود توانست با جذب متخصصین مجرب در زمینه‌های بازرسی کالا، بازرسی فنی و بازرسی دریایی، بازرسی سیستم‌ها، بازرسی آسانسور، بازرسی محصولات کشاورزی و ... فعالیت‌های خود را گسترش دهد. ماموریت این شرکت ارائه خدمات بازرسی بر اساس استانداردها و دستورالعمل‌های بازرسی ملی و بین المللی می‌باشد.

چشم انداز

چشم انداز 10 ساله سازمان، استفاده بین المللی از خدمات سازمان، فی‌مابین کارفرماها، پیمانکاران، سازندگان، خریداران و فروشندگان بین‌المللی، فارغ از مرزهای جغرافیایی و به دست آوردن دانش کار در عمده‌ترین زمینه‌های بازرسی فنی در سطح بین الملل می‌باشد.

ماموریت

ماموریت سازمان، ارائه خدمات بازرسی فنی با تکیه بر توسعه و توانمندسازی منابع انسانی، دریافت تایید صلاحیت و مجوزهای فعالیت بین المللی و حضور در پروژه‌های بین المللی جهت کاهش ریسک فعالان اقتصادی است.

ارزش‌ها

  • اصلی‌ترین ارزش سازمان، ارائه خدمات قابل تحسین می‌باشد.
  • سازمان، دست یابی به رضایت کارکنان را در اولویت خود دارد.
  • اولویت دوم سازمان، با تاکید بر اولویت اول، دست یابی به رضایت مشتریان می‌باشد.
  • رضایت‌مندی سهامداران، جامعه و ذینفعان خدمات سازمان، نتایج اصلی و حائز اهمیت سازمان می‌باشند که با تکیه بر اولویت‌های اول و دوم، قابل حصول خواهند بود.
  • تکریم شان انسان، فارغ از ساختار سازمانی بر کلیه آحاد سازمان الزامی است.