شرکت IHS با بهره مندی از مهندسین کارآزموده و متخصصین آکادمیک در زمینه ی برق و الکترونیک به عنوان یکی از اولین تولیدکنندگان تجهیزات خانه هوشمند در ایران، فعالیت خود را در سال 1388 آغاز نمود.

با بهره گیری از به روزترین و مجهزترین خطوط تولید در خاورمیانه و به کمک تیم فنی کارآزموده و تکنولوژی های نوین، شرکت IHS محصولات خود را منطبق بر نیازها، فرهنگ و عادات مردم ایران به بازار عرضه می نماید. امروزه هوشمند سازی ساختمان، نه تنها به هدف لوکس و زیباتر کردن محیط زندگی و کار، بلکه به عنوان راهکاری کاربردی و ضروری در سبک زندگی مدرن، به منظور افزایش رفاه ، کاهش مصرف انرژی و افزایش امنیت در ساختمان ها به کار برده می شود.

با تجهیزات هوشمند سازی شرکت IHS، می توانید از هر کجای دنیا با خانه هوشمند خود ارتباط برقرار کنید و به کمک تعریف سناریوهای مختلف، تمامی تجهیزات ساختمان از جمله سیستم سرمایشی و گرمایشی، سیستم امنیتی، سیستم روشنایی و لوازم هوشمند را فقط با یک کلیک کنترل و مدیریت کنید. افتخار تمامی عوامل شرکت IHS، همراهی ده ساله شما مردم ایران زمین و کمک به رشد و پیشرفت روزافزون برند IHS می باشد.

 

شرکت IHS

کار و حرفه IHS : تولیدو فروش سیستم های هوشمند ساختمان

ما به عنوان یک مجموعه دانش بنیان تولیدی – صنعتی، در تلاشیم تا بتوانیم استفاده از تکنولوژی و تجهیزات به روز دنیا در زمینه خانه هوشمند و نحوه به کارگیری آن ها در زندگی روزمره را به تمامی افراد جامعه معرفی نموده و در کنار آن هدف اصلی و بلند مدت مجموعه ما این است که تجهیزات لازم برای یک زندگی هوشمند را در دسترس همه افراد جامعه مان قرار بدهیم. ما در راستای رسیدن به این اهداف و ارائه خدمات مطلوب تر به سطح گسترده ای از مصرف کنندگان تجهیزات خانه هوشمند، به صورت مستمر بر تلاش خود می افزاییم و با در دستور کار قرار دادن هدف گذاری اصلی مجموعه که «افزایش سطح کیفی زندگی انسان هاست» ، در قالب خانواده ای هم دل و پر انگیزه در راستای نیل به اهداف والای خود در نظر داریم با جذب و توانمند کردن پرسنل خود در کلیه مباحث مدیریتی ، فنی و فروش بستری مناسب را در جهت تحقق آرمان های مجموعه در سراسر دنیا فراهم آوریم. از این رو افرادی که به خانواده ما می پیوندند ، پس از گذراندن دوره های آموزشی و تخصصی از جمله در زمینه های مدیریتی ، بازاریابی و فروش ، نصب و راه اندازی ، ایجاد رابطه موثر ، شیوه های صحیح عقد قراردادها ، ارائه خدمات پس از فروش و آشنایی با خط مشی و اهداف مجموعه ، زمینه تاثیرگذاری اعضا در موفقیتهای آتی و در بلندمدت نقش هر یک در تحقق آرمان های مجموعه را فراهم نموده است. در کنار این موارد مشخصا بهبود سطح کیفی معیشت اعضا به مثابه عضوی از این خانواده از نکات مدنظر مجموعه خواهد بود.

شرکت IHS
نمایشگاه تهران 98
شرکت IHS
نمایشگاه ترکیه 96
شرکت IHS
نمایشگاه اهواز 98