فکر ، ایده و تلاش ایرانی با هدف گذاری های ملی و فرا ملی در زمینه ابزار آلات صنعتی ، برند رونیکس را ساخته و پرورده است . تلاش شبانه روزی جوانان خوش فکر ایرانی در محقق ساختن ایده های ناب و نیز ثبت این برند در ایران ، آلمان و مادرید اسپانیا ، ریشه های شکوفایی خانواده رونیکس را رقم زده تا با ایجاد ترکیبی از قیمت ، کیفیت ، دسترسی به موقع و خدمات مناسب بتوان ضمن جلب رضایت مصرف کنندگان و صنعتگران داخلی ، گامی بلند برای حضور در عرصه صادرات برداشت .

هدف گذاری رونیکس برای ایجاد یک سازمان پیشرو در عرصه ابزار آلات و تبدیل شدن به یک سازمان بین المللی و مطرح ، با بهره گیری از تکنولوژیهای روز و مطالعات علمی دقیق و عنایت به کلیه ی ایده های اصولی و خلاقانه میسر گردیده است . گروه بازرگانی رونیکس نیز در این راستا ، با تعاملات سازنده خود ضمن انتخاب بیش از 500 تولیدکننده مطرح در 11 کشور جهان ، نظارت و کنترل فنی دقیقی را توسط متخصصین خود در داخل و خارج از کشور و در تمامی مراحل تولید اعمال میدارد . ابزار آلات برشی و سوراخ کاری تولید شده در کشورهای فرانسه و آلمان ، ابزار های بادی تولید شده در کره جنوبی و تایوان ، ابزارهای برقی تولید شده در کشورهای کره جنوبی ، تایوان و چین و ابزار آلات دستی محصول کشورهای چین ، استرالیا ، اسپانیا ، تایوان و ترکیه ، ابزار آلات دقیق تولید شده در کره جنوبی و .... گواه این ادعا است .

Ronix
حضور پررنگ برند رونیکس در عرصه ابزار آلات در دوبی
Ronix
نمایشگاه CANTON 2013 کشور چین
Ronix
نمایشگاه CANTON 2014 کشور چین
مدیر عامل
محمد رضا رامخو

در حال حاضر ارائه کننده بیش از 1000 کالا با برند رونیکس با استاندارد های بین المللی هستیم،محصولات ما در کشورهای مختلف مانند چین،تایوان،آلمان و... بر حسب استاندارهای بین المللی تحت نظارت برند رونیکس تولید می شود. ما با مشاهده هر گونه نقص فنی در محصول ،آن را اصلاح ویا از چرخه تولید حذف و محصول دیگری را جایگزین می نماییم.توضیحات داده شده مبنی بر نحوه تولید در کشورهای مختلف در اصل ما را به عنوان یک تولید کننده بدون کارخانه معرفی می نماید. بسیاری از کارخانه هایی که رونیکس درآنها تولید می شود محصولاتی را با نام های تجاری بین المللی با استاندارهای آلمانی و ژاپنی تولید می کنند.

Ronix
همیشه در کنار شما
Ronix
دانش، تجربه و سرعت در مرکز تعمیرات رونیکس
Ronix
نمایشگاه دائمی رونیکس در ساختمان مرکزی