‏ شرکت داروسازی کیمیافام از جمله واحدهای فعال و پیشتاز در زمینه داروهای دامپزشکی، انواع ضدعفونی کننده ها و محصولات آرایشی و بهداشتی می باشد که فعالیت خود را از سال 1372 در زمینه های تولید، توزیع و انجام امور بازرگانی مربوط آغاز نموده است.
شرکت کیمیافام با تشکیل حلقه ای مطمئن، خدمت رسانی گسترده خود را در ایران و سایر نقاط جهان آغاز نموده است و با ارائه بهترین محصولات از نظر کیفیت و اثربخشی و با همکاری متخصصین کارآزموده که در واحد تولیدی و دفتر مرکزی شرکت کیمیافام مشغول به فعالیت می باشند، تمامی تلاش خود را در راستای کسب رضایت مشتریان خود که از اهداف بزرگ این شرکت می باشد، متمرکز نموده است.

شرکت داروسازی کیمیافام از همان اوایل فعالیت خود با اعتقاد به اهمیت تحقیقات و لزوم توسعه در این صنعت اقدام به دایر نمودن بخش تحقیق و توسعه(R&D) نمود. کارشناسان مختلفی در زمینه های دامپزشکی، داروسازی، شیمی، میکروبیولوژی و غیره در واحد تحقیق و توسعه مشغول به فعالیت می باشند و علاوه بر آن این شرکت از همکاری و مشاوره اساتید برجسته دانشگاهها و مراکز معتبر علمی نیز بهره می گیرد. گروه تحقیق و توسعه با چشم انداز ایجاد یک حلقه مطمئن بین صنعت داروسازی، دانشگاهها و مراکز علمی و صنایع مختلف فعالیت می نماید.
شرکت داروسازی کیمیافام برای تحقق هرچه بهتر اهداف خود اقدام به احداث آزمایشگاه تخصصی تحقیقات و فرمولاسیون نموده و با سرمایه گذاری قابل توجهی در این خصوص امکان پشتیبانی کامل از تحقیقات انجام شده را مهیا نموده است .
این شرکت در سال 1385 توانست مستقلا" پروانه تحقیق و توسعه را از وزارت صنایع و معادن دریافت نماید.

شرکت داروسازی کیمیافام، دارای دفاتری در امارات متحده عربی، کانادا، آلمان، مالزی و ترکمنستان می باشد و خدمات خود را به مشتریان خارج از کشور ارائه میدهد.
گسترش محصولات به بازار جهانی یکی از اولویت ها و از اهداف عمده شرکت کیمیا فام می باشد.

کیمیا فام
کیمیا فام
کیمیا فام