کلینیک دندانپزشکی مدرن در هفدهم مرداد ماه سال یک هزار و سیصد و نود و چهار افتتاح شد. این مجموعه در زمان بسیار کوتاهی به مرکزی تخصصی تبدیل گشت و با تکیه بر دانش مدیریت، در زمینه ارائه خدمات دندانپزشکی در سطوح تخصصی و درمانهای پیچیده موفق به جلب رضایمندی اکثریت قریب به اتفاق بیماران شد. بیمار محوری و رعایت حقوق بیماران در راس سیاست های کلینیک مدرن می باشد و تمامی استراتژی ها و ضوابط در راستای نیل به این هدف ارزشمند طراحی شده است.آنچه مدرن را از سایر مراکز دندانپزشکی متمایز کرده تفکر هدایتگر آن می باشد. این سیستم در سایه مدیریت مغزی متفکر اداره می شود که در کشف، پرورش و مدیریت پتانسیل ها قدرتی ستودنی دارد.

امروز مدرن تنها یک کلینیک دندانپزشکی نیست، در راس این مجموعه رهبری شایسته و توانمند سکان هدایت این گروه را در دست دارد و از طریق مدیران ارشد مجموعه سیاست های هوشمندانه خود را پیش می برد. امروز مدرن از چندین گروه تخصصی در زمینه های مختلف درمانی ، اداری ، روابط عمومی ، تبلیغات ، فناوری اطلاعات ، اموزشی و پژوهشی ، حراست و پشتیبانی و حقوقی با زیرشاخه های متعدد تشکیل شده است.

عنصر عشق به خدمت و روحیه کار گروهی بزرگترین و ارزشمندترین دستاورد این گروه بوده است و در سایه همین سرمایه گرانقدر، خدمات ارزنده ای به هم نوعانمان ارائه گشته است.گروه مدرن بخش قابل توجهی از داشته های خود را با مطالعه و تحقیق بدست آورده و همواره آنچه کسب نموده را درنهایت سخاوت در اختیار طالبان علم و دانش قرارداده است.از آنجا که کادر مدرن مزین گشته است به اسامی اساتید برجسته و بین المللی دندانپزشکی ، درمانها و آموزش ها به سرچشمه دانش تخصصی و تجربه متصل می باشند.

گروه مدرن در بیست و نهم آذر ماه سال یک هزار و سیصد و نود و هفت اقدام به برگزاری یک سمپوزیم بین المللی در شهر باکو کشور آذربایجان نموده و این گام بعنوان اولین قدم در مسیر صادرات علم و صنعت دندانپزشکی به سایر کشورها که در میان اهداف و برنامه های مجموعه جایگاهی ویژه دارد برای گروه افتخار آفرین شد.

امروز مدرن به توانمندی خود ایمان دارد و می کوشد تا در سایه عنایات الهی خدمات خود را فراتر از مرزها گسترش دهد و همواره همچون گذشته جزء برترین ها و اولین ها باشد.

کلینیک دندانپزشکی مدرن
سمپوزیوم باکو آذربایجان
کلینیک دندانپزشکی مدرن
بخش درمان کلینیک مدرن
کلینیک دندانپزشکی مدرن
پذیرش کلینیک مدرن