شرکت فردوس کاران امید (ایلیا استیل) از سال 1385 در زمینه لوازم خانگی و همچنین واردات ورق های استنلس استیل با عنایت خداوند و همت مسئولین کار آمد طی سالیان اخیر تلاش خود را به منظور احداث کارخانه تولید سینک ظرفشوئی، اجاق گازهای توکار، فر و هود آشپزخانه به کار گرفته و با بهرمندی از پشتوانه تجربه چندین ساله و دانش فنی پیشرفته، موفق به راه اندازی مجهزترین کارخانه تولید سینک ظرفشویی، هود، اجاق گاز، مایکروویو وفرتوکار در شهرک صنعتی پرند شده است. شرکت فردوس کاران امید با بهره گیری از مدیران،مهندسین و تکنسین های ماهر در زمینی به مساحت 15 هزار مترمربع آغاز به کار کرد و محصولات آن با برند ایلیا استیل وارد بازار شد. و هم اکنون بعنوان یکـی از پیشگامان صنعت تولــید سینک ، هود و اجاق گازهای توکارآشـپزخانه توانسته اسـت مـحـصــولاتی گــوناگـــون با کیفیتی مطلوب و مردم پسند تولید و عرضه نماید.

ایلیا استیل

طرح توسعه سازمان بواسطه برخورداری از تکنولوژی نوین و روز دنیا و با بکارگیری کادری مجرب و با تجربه، عرضه محصولات تولیدی با بالاترین کیفیت، و ارائه محصولات با قیمت مناسب، در زمینی به مساحت 30.000 متر مربع در حال احداث و راه اندازی می باشد. شرکـت فردوس کاران امید از آغاز فعالیـت های خود تاکنون همـواره توانسته با استـفاده از جـدیدترین وپیشـرفته ترین تکنولوژی روز دنیا طیف وسیعی از لوازم خانگی استیل در مدل ها، اندازه ها و رنگهای مختلف را تولیـد و عرضه کند و در حال حـاضر نیز با بهره گیـری از متخـصصین مجرب خود، سینک، هود و اجاق گازهای آشپزخانه را هم تراز بـا محصولات خارجی مشابه تولـید می نماید. شرکت فردوس کاران امید جهت دستیابی به اهداف خود که مهمترین آنها کیفیت بالای محصولات تولید شده، خلاقیت، نوآوری و در نهایت مشتری مداری می باشد از مواد اولیه مرغوب با کیفیت بالا و استانداردهای جهانی که خود مستقیما از کشورهای اروپائی و آمریکائی وارد می کند از قبیل ورق (BA304) استفاده می کند.همچنین وجه تمایز سینک های ایلیا استیل در مقایسه با دیگر سینک ها، جوش مناسب و عمق لگن بیشتر آنها میباشد. استفاده از ماشین آلات تمام اتوماتیک اروپایی با دقت بالا در امر تولید، استفاده از بست های ایتالیایی در تولید سینک های فانتزی توکار و بسته بندی مناسب محصولات از دیگر مزایای سینک های ایلیا استیل میباشد.

مدیر عامل
علی مالامیری

بی شک موفقیت ایلیااستیل حاصل تلاش جمعی و کار تیمی نیروهایی خودجوش و فرهیخته می باشد که با اخلاق مداری و تلاشی مستمر در استحکام ستون های این مجموعه نقش اساسی داشته اند. رمز موفقیت ایلیااستیل تحقق شعار سازمانی شرکت یعنی کیفیت برتر می باشد که به این سرعت توانسته در دل خانه های مردم جا باز کند. تلاش ما ارائه خدماتی متنوع منطبق با نیازهای به روز مردم عزیز می باشد تا بتوانیم همچون گذشته همراه و همگام مشتریان ارجمند باشیم. انتقادات و پیشنهادات شما همواره باعث تعالی ما بوده و با دیده منت پذیرای ایده ها و راه کارهای شما هستیم. نظرات و ایده های شما را ارج می نهیم و در جهت اعتای ایران عزیز از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

واحد کنترل کیفیت شرکت فردوس کاران امید (ایلیا استیل ) به عنوان واحد سازمانی مستقل و زیر نظر مستقیم مدیریت عامل وظیفه کنترل و بازرسی محصولات تولیدی سازمان در مراحل مختلف فرایندهای تولید را بر عهده دارد. این واحد به پشتوانه کادر علمی  مجرب و بهره مندی از تجهیزات و ابزارآلات اندازه گیری پیشرفته و کالیبره شده مورد نیاز ، انجام تست های عملکرد و دوام محصولات را بر عهده دارد. بکارگیری استانداردهای ملی و تدوین استانداردهای کارخانه ای جهت انجام بازرسی های مناسب در کلیه مراحل شکل گیری محصول و همچنین بازرسی و کنترل فرایندهای تامین کنندگان مطابق طرح های کیفیت مصوب شده از وظایف کلیدی واحد کنترل کیفیت می باشد.مشارکت واحد کنترل کیفیت در مراحل طراحی و توسعه محصولات و حضور در کمیته های فنی محصول تماما نشان از اهمیت واحد کنترل کیفیت در سازمان و اهتمام مجموعه به ارائه محصولات بی نقص به مشتریان گرامی دارد.از دستاوردهای استقرار نظام کنترل کیفیت در سازمان فردوس کاران امید میتوان به مواردی شامل: کاهش شاخص برگشتی محصولات به معیار PPM، رشد فروش و رضایت مندی مشتریان را نام برد.  

ایلیا استیل