درباره ایلیا استیل

شرکت فردوس کاران امید ( ایلیا استیل ) از سال 1385 در زمینه لوازم خانگی و همچنین واردات ورق های استنلس استیل با عنایت خداوند و همت مسئولین کار آمد طی سالیان اخیر تلاش خود را به منظور احداث کارخانه تولید سینک ظرفشوئی ، اجاق گازهای توکار ، فر و هود آشپزخانه به کار گرفته و با بهرمندی از پشتوانه تجربه چندین ساله و دانش فنی پیشرفته ، موفق به راه اندازی مجهزترین کارخانه تولید سینک ظرفشویی ، هود ، اجاق گاز ، مایکروویو وفرتوکار در شهرک صنعتی پرند شده است . شرکت فردوس کاران امید با بهره گیری از مدیران،مهندسین و تکنسین های ماهر در زمینی به مساحت 15 هزار مترمربع آغاز به کار کرد و محصولات آن با برند ایلیا استیل وارد بازار شد. و هم اکنون بعنوان یکـی از پیشگامان صنعت تولید سینک ، هود و اجاق گازهای توکارآشپزخانه توانسته است محصولاتی گوناگون با کیفیتی مطلوب و مردم پسند تولید و عرضه نماید.

شرکت فردوس کاران امید از آغاز فعالیت های خود تاکنون همـواره توانسته با استـفاده از جدیدترین وپیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا طیف وسیعی از لوازم خانگی استیل در مدل ها، اندازه ها و رنگهای مختلف را تولید و عرضه کند و در حال حاضر نیز با بهره گیری از متخصصین مجرب خود، سینک ، هود و اجاق گازهای آشپزخانه را هم تراز بـا محصولات خارجی مشابه تولـید می نماید.

دستاوردها و افتخارات

  • کارآفرین برجسته کشور در سال 1392
  • صنعتگر نمونه استان تهران در سال 1392
  • دارنده لوح تقدیر سازمان صنایع و معادن استادن تهران
  • دارنده لوح و تندیس زرین حمایت از حقوق مصرف کننده در سال 1392
  • دارنده لوح و تندیس زرین نهمین جشنواره ملی مدیران و تولیدکنندگان جوان در سال 1394
  • دارنده استاندارد اتحادیه اروپا CE
  • دارنده گواهینامه بین المللی مدیریت کیفیت محصول ISO 9001:2015
  • دارنده گواهینامه بین المللی رضایت مندی مشتریان ISO 10004:2012
  • دارنه گواهینامه مدیریت محیط زیست ISO 14001:2015
  • دارنده گواهینامه بین المللی ایمنی و بهداشت شغلی ISO 45001:2018
ایلیا استیل
مدیر عامل
علی مالامیری

بی شک موفقیت ایلیااستیل حاصل تلاش جمعی و کار تیمی نیروهایی خودجوش و فرهیخته می باشد که با اخلاق مداری و تلاشی مستمر در استحکام ستون های این مجموعه نقش اساسی داشته اند. رمز موفقیت ایلیااستیل تحقق شعار سازمانی شرکت یعنی کیفیت برتر می باشد که به این سرعت توانسته در دل خانه های مردم جا باز کند. تلاش ما ارائه خدماتی متنوع منطبق با نیازهای به روز مردم عزیز می باشد تا بتوانیم همچون گذشته همراه و همگام مشتریان ارجمند باشیم. انتقادات و پیشنهادات شما همواره باعث تعالی ما بوده و با دیده منت پذیرای ایده ها و راه کارهای شما هستیم. نظرات و ایده های شما را ارج می نهیم و در جهت اعتای ایران عزیز از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

ایلیا استیل
حضور ایلیااستیل در نمایشگاه صنعت ساختمان 1398
ایلیا استیل
رو نمایی از تولیدات جدید ایلیااستیل در نمایشگاه صنعت ساختمان 1398
ایلیا استیل
بازدید حاج علی مالامیری از نمایشگاه صنعت ساختمان 1398