گروه صنایع غذایی شیرین عسل تنها گروه صنعتی متشکل در زمینه تولید انواع شیرینی و شکلات و محصولات کاکائو می باشد که محصولات متنوع و مرغوبی را برای قشر وسیعی از مصرف کنندگان و طیف گسترده ای از مشتریان تولید و توزیع می نماید.


گروه صنایع غذایی شیرین عسل با سرمایه گذاری وسیع خود در صنایع تولید کننده مواد اولیه و بسته بندی و همچنین در شبکه های توزیع و فروش در داخل و خارج کشور، از معیارهای منحصر بفرد یک مجموعه متشکل صنعتی پیشتاز که شعار " از دانه تا قفسه " را پیشه خود ساخته است بهره مند می باشد.

• مزیتهای اقتصادی و خدمات متمایز در گروه صنایع غذایی شیرین عسل موجب گردیده اند که رشد گروه بمراتب افزون و سریع تر از رشد بازار باشد.

• گروه صنایع غذایی شیرین عسل، ضمن ارج نهادن به موضوع کیفیت و مرغوبیت تولیدات، به خلاقیت و نوآوری در فعالیتها و تولید محصولات، توجه خاص مبذول داشته به صورتیکه بالغ بر نیمی از فروش کالا در گروه صنایع غذایی شیرین عسل از محل تولیداتی تحقق یافته که در دو سال اخیر ، طراحی،تولید و به بازار مصرف عرضه گردیده اند.

• گروه صنایع غذایی شیرین عسل با سازماندهی شبکه تامین و تدارک مستقیم دانه کاکائو در ساحل عاج و غرب آفریقا ، در زمینه استمرار در روند ورود مواد اولیه و اجتناب از هرگونه نارسایی و خلل در این پروسه، حاشیه حفاظتی لازم را ایجاد نموده است.

عوامل اساسی موفقیت گروه صنایع غذایی شیرین عسل :

• ارتباط مستحکم با مشتریان

• تحقیق و تقحص

• نوآوری و خلاقیت

• در دسترس بودن کالا

• ایجاد ارتباط مستمر با محاقل و مراکز علمی و تحقیقاتی

شیرین عسل تنها تولید کننده محصولات شیرینی و شکلات است که در نمایشگاه " شهر سالم " شرکت نموده است.

شیرین عسل برای اولین بار کیک غنی شده با آهن و ویتامین جهت جبران کم خونی در مصرف کنندگان خصوصا دانش آموزان و زنان تولید و به بازار عرضه نمود

شیرین عسل

خط مشی کیفیت و ایمنی مواد غذایی

گروه صنایع غذایی شیرین عسل تولید کننده بیسکویت و کوکی ،کیک ، ویفر ، کراکر ، شکلات ،کرم کاکائو ، تافی ، آبنبات ، بارها ، پاستیل ، آدامس ، پودر کاکائو ، کره کاکائو ، خمیر کاکائو ، بسته بندی سریال صبحانه ، پودر نوشیدنی و پودر دسر تصمیم دارد با استقـرار سیستم مدیـریت کیفیـت بر مبنـای ISO 9001:2015 و سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت مواد غذایی بر مبنای HACCP و ISO 22000:2005 به اهداف کلان شرکت دست یابد .

شرکت اهداف مدیریتی ،کیفی و ایمنی ذیل را تعریف نموده است :
1 - افزایش رضایت مشتریان
2 - بهبود مداوم محصول و فرآیندهای شناسایی شده شرکت
3 - تهیه محصولات بهداشتی و ایمن و منطبق با استانداردها و مقررات ملی و بین المللی
4 -استفاده از تکنولوژی های برتر و پیشرفته دنیا برای ایجاد تمایز در محصولات ، نوآوری و خلاقیت برای دستیابی بیشتری از سهم بازارهای داخلی و خارجی و اشتغال زایی نیروی جوان کشور
5 - افزایش دانش سازمانی به منظور ارتقاء سطح علمی و مهارت ، تعهد کارکنان و مسئولیت پذیری بیشتر و کار تیمی

شیرین عسل