گروه صباحی گروه تجاری متشکل از مجموعه شرکت های فعال در بخش های مختلف صنعتی می باشد که دفتر مرکزی آن در تهران پایتخت ایران قرار گرفته است. گروه صباحی از طریق شرکت‌های زیرمجموعه خود در زمینه های اخذ نمایندگی بازرگانی تولیدی و مهندسی در بخش‌های مختلف صنعتی فعالیت دارد. آقای ناصر صباحی موسس و ریاست گروه صباحی اولین شرکت این گروه را در سال 1357 تاسیس نمود که شرکت‌های زیرمجموعه گروه صباحی ضمن عملکرد هماهنگ با یکدیگر به صورت مستقل در حوزه‌های صنعتی خود زیر چتر گروه صباحی فعالیت می نمایند. ارتباط با این شرکت‌ها به صورت راهبردی آن چنان طراحی شده است و موجب هم‌افزایی شود به طوری که تلاش‌های گروه در کل از مجموعه فعالیت شرکت از اهمیت بیشتری برخوردار است.

بازرگانی صباحی
Nasser Sabahi (Founder & Chairman)

پیام ریاست گروه:

کشور ایران یکی از بزرگترین ذخایر نفت و گاز جهان را در اختیار دارد و از طریق صادرات نفت و گاز درآمد قابل توجهی به دست می آورد. این مساله ایران را به یکی از مهمترین مقاصد صادرات دنیا تبدیل کرده است. از سال 1970 انقلاب صنعتی در ایران شروع شد که بدنبال آن سرمایه گذاری های خارجی بسیاری در این کشور انجام گرفت. هجوم سرمایه گذاری خارجی به ایران حجم واردات به ایران را افزایش داد. اقتصاد سریعاً در حال رشد ایران باعث شد نیاز به واردات کالاها و خدمات، روند رو به رشدی بگیرد. گروه صباحی در این شرایط توانسته است خود را بعنوان یکی از تامین کنندگان اصلی فن آوری، ماشین آلات و مواد خام به بازار ایران مطرح نماید.
اینجانب سید ناصر صباحی در اواسط قرن بیستم میلادی در یک خانواده بازرگان بزرگ شدم. پدرم مرا تشویق کرد تا کسب و کارم را به صورت حرفه ای دنبال کنم و یک تکنوکرات بشوم. من در فضایی بزرگ شدم که مرا کاملا در تماس با بازرگانان در بازار ایران چه در بازار قدیم و چه در بازار جدید قرار داد. من مدارک دانشگاهی متعددی در زمینه های کسب و کار، مهندسی، فلسفه و ریاضیات اخذ نمودم. در حالیکه مشغول تحصیل در ایالات متحده بودم، هیچ گاه نگاه خود را از بازار ایران برنداشتم. پس از بازگشت به ایران در سال 1354 شمسی، اولین شرکت خود را با نام شرکت بازرگانی صباحی (SENT) در سال 1359 تاسیس نمودم. هدف من گسترش کسب و کار خانوادگی در حوزه خشکبار بود که پدرم در سال 1312 آن را بنا نهاده بود. حضور فعال من در بازار ایران باعث شد تا به خوبی از نیاز رو به رشد بازار کشورم به واردات فن آوری از کشورهای خارجی آگاهی پیدا کنم. این مساله باعث چرخشی در کسب و کار حرفه ای من شد و به این ترتیب از یک صادر کننده به یک وارد کننده و نماینده انحصاری تولید کنندگان خارجی درجه یک تبدیل شدم.

  • چشم انداز گروه صباحی ایجاد دوره ای جدید از توسعه، رشد و بهره وری در ایران امروز از طریق بهبود دسترسی به بازار و الهام بخشیدن به نسلهای آینده در دستیابی کامل به ظرفیتهای خود می باشد.
  • استراژی گروه صباحی بر اصل شفافیت است و شفافیت اساسا عامل اصلی اعتماد مشتریان و پیروزی گروه صباحی در بازار هدف می باشد. تلاش ما ارائه محصولات و خدمات برتر به مشتریانمان است. با تشکر از همکاران مستعد و سخت کوشم ، شرکت ما به یکی از معتبر و برجسته ترین شرکت ها در ایران مدرن تبدیل شده است.
  • ماموریت ما در گروه صباحی اجرای راهکارها و استراتژیهای خلاقانه برای پایداری رشد مستمر در این مسیر است. ما نیازهای مشتریانمان را شناسایی و در جهت تامین آنها تلاش میکنیم و دائما در حال سرمایه گذاری جهت یافتن نیازهای مشتریانمان برای محصولات و تکنولوژی جدید هستیم تا بتوانیم راهکارهایی خلاقانه را جهت رونق این بازار رقابتی به ارمغان بیاوریم.
بازرگانی صباحی
Bahman Sabahi, Nasser Sabahi, Bahram Sabahi
بازرگانی صباحی
5-7 NOV 2019 Visited CPHI Exhibition at Frankfurt, Germany
بازرگانی صباحی
26-28 NOV 2019 Visited CPHI Exhibition at Dehli NCR, India
بازرگانی صباحی
19-21 June 2019 Visited STARCH Exhibition at Shanghai, China