ماشین سازی خندابی با سابقه و تجربه 45 ساله در زمینه ساخت، بازسازی و راه اندازی انواع خطوط تولید شیرینی و شکلات فعالیت می کند.
ماشین سازی خندابی در 20 کیلومتری تهران در زمینی به مساحت 7000 متر مربع واقع شده است که شامل ساختمان اداری و مهندسی، سالن ماشین کاری و ابزار دقیق، آهنگری و شاسی سازی، سالن نقاشی و سالن مونتاژ می باشد.
مدیریت ارشد سازمان با بکارگیری از دانش روز و نیروی متخصص و بوسیله طراحی و تولید محصولاتی که از لحاظ کیفیت و قیمت قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی میباشند، نیازمندیهای مشتری را برآورده ساخته و رضایتمندی مشتری را سر لوحه کار خویش قرار داده است. این شرکت در سال 1384 موفق به اخذ گواهینامه ISO 9001:2000 از TUV اتریش گردید و در حال حاضر نیز دارای گواهینامه ISO 9001:2015 از شرکت مذکور می باشد.

همچنین این واحد موفق به اخذ نشان استاندارد از سازمان استاندارد استان تهران گردیده است .

 

خلاصه ای از توانایی های ما

سیستم کامل پخت مداوم و تحت خلاء آبنبات (برای اولین بار در ایران) خط کامل تولید انواع شکوبار (برای اولین بار در ایران) ساخت دستگاه فوندانت (برای اولین بار در ایران) ساخت دستگاه شربت ساز اتوماتیک (برای اولین بار در ایران) ساخت دستگاه پخت و هوادهی نوگا (برای اولین بار در ایران)

صادرات:
در حال حاضر خطوط تولیدی این سازمان در بیش از 100 کارخانه در ایران و همچنین در 29 کشور از جمله آلمان، انگلستان، سوئد، دانمارک، استرالیا، رومانی، ترکیه، مقدونیه، لهستان، آلبانی، آذربایجان، نیکاراگوئه، دومینیکن، سودان، مراکش، ساحل عاج، نیجریه، مالزی، ازبکستان، ترکمنستان، پاکستان، کویت، عربستان سعودی، قطر، لیبی، لبنان، سوریه، عراق و افغانستان با کیفیت عالی راه اندازی شده و در حال کار می باشد.

ماشین سازی خندابی
غرفه شرکت ماشین سازی خندابی 1396
نایب رئیس هیئت مدیره
علیرضا خندابی

خدا را شاکریم که مدت زیادی است ماشین آلات و تولیدات خود را صادر می کنیم که در حدود 42 کشور در دنیا صادرات داشتیم و حدود 6 سالی است که در کشور ترکیه واحد کوچکی را احداث کردیم برای حل کردن مشکل تحریم و صادرات به کشورهایی که هدفمان است. در یکی دو سال گذشته با وجود مشکلاتی که بود توانستیم افزایش نیرو و تولید داشته باشیم و بازارهای جدیدی را به عنوان بازار هدف قرار دادیم که به آنها صادر کنیم.

خط مشی:

تلاش در جهت ضایعات و دوباره کاری صفر تحویل به موقع محصولات توجه به نیازها و خواسته های مشتریان انجام صحیح کارها از ابتدا و پیشگیری از بروز مشکلات کیفی و کاهش هزینه های شکست جذب مشارکت کلیه پرسنل به عنوان اصلی ترین سرمایه شرکت و گسترش فرهنگ بهبود مستمر در سازمان پذیرش ضرورت تعامل با تامین کنندگان و مشتریان با استفاده از مکانیزم های ارتباطی مناسب ایجاد محیط صمیمی و افزایش انگیزش و مشارکت کارکنان با به کارگیری نظام پیشنهادات افزایش سطح دانش و مهارت کارکنان از طریق آموزش مستمر نیروی انسانی

ماشین سازی خندابی
نمایشگاه و جشنواره بین المللی قهوه ایران، شهریور 1398