در راستای گسترش تولید ملی کشور ، گروه صنعتی بهار در سال 1380 ، به عنوان اولین تولیدکننده‌ی مصنوعات چوبی و ام‌دی‌اف به‌صورت کارخانه‌ای و صنعتی در شمال کشور در شهرستان بابل به بهره‌برداری رسید.

در سال 1393 گروه صنعتی بهار با تجهیز مجدد خطوط تولید خود به ماشین‌آلات و تکنولوژی مدرن و به‌روز دنیا و به‌کارگیری نیروهای متخصص این صنعت از کشور ترکیه و مشارکت با صنعتگران این کشور و نیز خرید طرح از طراحان بنام و برجسته‌ی دنیا و قرار دادن هوشمندانه نیروی کار ایرانی در این مجموعه و تزریق دانش فنی بر اساس برنامه‌های استراتژیک و بلندمدت، اقدام به ثبت و معرفی شرکت با نام تجاری «مبلمان لاوین» در ایران نموده و محصولات جدید خود را در گروه محصولات لاکچری تولید و به بازار عرضه نمود. استفاده از مواد اولیه مرغوب و استاندارد، گارانتی 2 ساله و خدمات پس از فروش 5 ساله ضامن کیفیت و دوام محصولات لاوین بوده و توسعه‌ی سیستم مدیریت کیفیت و همچنین دریافت استاندارد اتحادیه اروپا (Eurocert) نشان از حرکت سازمان در ارتقاء سطح نیازمندی مشتریان داشته است.

گروه صنعتی بهار تاکنون توانسته با تکیه بر اعتماد و حمایت مشتریان وفادار خود و با اثبات توانمندی‌ها و ظرفیت بالای فنی و استانداردهای خود، گامی در راه سرفرازی ایران بزرگ بردارد.