شبکه ایران هتل فعالیت خود را از سال 1385 آغاز نموده است و تا کنون ادامه دارد. شبکه ایران هتل آنلاین متعلق به شرکت خدمات مسافرتی سفر پردازان رایان کیش , فعال در حوزه گردشگری الکترونیکی می باشد. شبکه ایران هتل ارائه دهنده خدمات رزرواسیون آنلاین هتل های ایران می باشد. دفتر مرکزی شرکت جزیره کیش می باشد، این شرکت دارای دو دفتر هماهنگی خدمات مشتریان در تهران و مشهد می باشد.

 شرکت ایران هتل آنلاین که همواره اعتقادی پایدار بر حمایت از ایده پردازی و پرورش اندیشه های بکر و نوآورانه دارد این بار نیز با میزبانی این گردهمایی بر این عقیده صحه گذاشته و بسیار خرسند است چرا که بسیاری از این صاحبان اندیشه و جوانان خلاق برای به ثمر رساندن و عملی ساختن ایده ها و به کارگرفتن توانمندی های خود موقعیت های بسیار مناسبی را در دل این نشست یافتند.

ایران هتل آنلاین
محیط کاری سالم و شاد

 

ایران هتل آنلاین وابسته به شرکت سفر پردازان رایان کیش، بزرگترین وب سایت فروش آنلاین هتل های ایران می باشد. ایران هتل آنلاین با نام اختصاری آی هو، با رویکرد توسعه و بهبود مستمر در راه اندازی بخش های جدید و سرویس دهی هر چه بهتر به مشتریان و مخاطبان خود، جهت طرح توسعه سازمان خود و تکمیل نیروهای متخصص انسانی خود، از علاقه مندان واجد شرایط دعوت به همکاری می نماید. ایران هتل آنلاین با داشتن دو شعبه در تهران و مشهد از علاقه مندان در این دو شهر دعوت به همکاری می نماید.

محیط کاری سالم و شاد
در آی هو اعضای تیم به هم احترام می گذارن و از هم حمایت میکنن. هدف تیم مشخصه و برای همه مهمه . همه اعضای تیم از پیشرفت و تغییر استقبال میکنن و با علاقه کار میکنن.

 

رضایت شغلی
در آی هو همه اعضا از شرایط شغلی خود، رضایت بالایی دارن و در کمال خشنودی به کارشون ادامه میدن.


کاره گروهی
در آی هو هدف تیم مشخصه و اعضای اون با هر سلیقه و نظری، در هر پستی، با اهداف شرکت همسو ومنطبق میشن و همه با هم در پیشبرد اهداف شرکت سهیم هستن.


ارتقاء شغلی
فرصت رشد در آی هو بسیار فراوانه و افراد بسته به توانائی های خود در این شرکت پیشرفت میکنن . هیچ مرزی برای توقف وجود نداره.

 

ایران هتل آنلاین
ایران هتل آنلاین
ایران هتل آنلاین
وحید امیری مدیرعامل ایران هتل آنلاین
ایران هتل آنلاین
ایران هتل آنلاین
ایران هتل آنلاین
ایران هتل آنلاین