شرکت ایمن پلیمر شیمی ( مسئولیت محدود) در سال 1382 با مجموعه ای مدیران با سابقه با هدف عرضه محصولات متنوع و با کیفیت فعالیتهای خود را در زمینه های مختلف پلی یورتان در ایران آغاز نموده است و از همان سال با فروش گسترده توانست جایگاه ویژه ای در بازار داخلی کشور به دست آورد.
در سال 1395 این شرکت در راستای شکوفایی صنعت کشور و در جهت توسعه و گسترش فعالیت های خود اقدام به تاسیس آزمایشگاه تحقیق و توسعه نمود که موجب تامین بیش از پیش نیاز های مشتریان بوده است و در همین راستا در سال 1396 شرکت کارخانه خود را با مجهز ترین تکنولوژی روز آمد جهت تولید انواع پلی یورتان در شهرک صنعتی شکوهیه واقع در 20 کیلومتری اتوبان تهران قم تاسیس نموده است. رویکرد ما همواره عرضه محصولات با کیفیت و پشتیبانی این محصولات در راستای رضایت مشتریان بوده است.
شرکت ایمن پلیمر شیمی در زمینه تولید مواد اولیه پلی یورتان فعالیت دارد این شرکت با بیش از 15 سال سابقه در صنعت پلی یورتان ، با عنوان یکی از اصلی ترین شرکت های صنعت پلی یورتان کشور شناخته می شود و همواره در تلاش است با محیطی پویا ، منظم ، پر تلاش و علمی با به کاری گیری متخصصان جوان ایرانی در راستای کارآفرینی و رشد صنعت کشور نقش مهمی ایفا کند.

دانش بنیان ایمن پلیمر شیمی
چشم انداز

شرکت ایمن پلیمر شیمی در نظر دارد با به کار گیری از تکنولوژی روز دنیا و با اتکا به دانش فنی متخصصان ایرانی با ارائه محصولات نوآورانه،  رضایت مشتریان را برآورده کرده و با راه اندازی خط تولید علاوه بر ارتقای تکنولوژی پلی یورتان کشور فرصت اشتغال برای جوانان ایرانی ایجاد کند.

این شرکت از طریق اجرای صحیح فرایندهای نوین کسب و کار، ارائه محصولات نوآورانه  و ارائه خدمات مناسب به مشتریان مطابق با ارزش های محوری خود، همواره از شرکت های رهبر، پیشرو و تعیین کننده در بازارهای هدف خواهد بود

دانش بنیان ایمن پلیمر شیمی
ماموریت
ایمن پلیمر شیمی خود را متعهد می داند تا با استفاده از نیروهای مجرب، متخصص و کارآزموده کلیه محصولات خود را در بالاترین سطح ممکن و با بهترین کیفیت که منجر به رضایت مشتریان شود، ارائه نموده و به منظور تحقق این امر از تمام ظرفیت ها و پتانسیل های ممکن خود استفاده می نماید. ما بر این باور هستیم که هیچ گاه مشتریان خود را در به کارگیری از محصولات تنها نگذاریم و با پشتیبانی  فنی همواره همراه مشتریان خود باشیم.

همچنین شرکت ایمن پلیمر شیمی همواره بر این تلاش است که با استفاده از دانش و تجربه مدیران خود با ارائه راهکار های مشاوره در زمینه یلی یورتان ، راهگشای صنایع مربوطه در کشور باشد.

دانش بنیان ایمن پلیمر شیمی
حجم عرضه ایزوسیانات پتروشیمی کارون در بورس
دانش بنیان ایمن پلیمر شیمی
دعوت به بازدید از سیزدهمین نمایشگاه ایران پلاست
دانش بنیان ایمن پلیمر شیمی
سالروز تاسیس شرکت ایمن پلیمر شیمی