شرکت صنایع چسب سینا در سال 1370 فعالیتهای تولیدی خود را تحت عنوان کارخانه صنایع چسب ایران آغاز نمود و به تدریج د ر راستای بهبود در امر تولید و افزایش نوع محصولات بر حسب تقاضای مشتریان، موفق گردید ظرفیت تولیدی خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. تولیدات این شرکت شامل انواع چسب های مایع و نواری قابل مصرف در صنایع کفش و چرم، سراجی (کیف و چمدان)، مبلمان و لوازم اداری، خودرو، بسته بندی، پوشش های کف، ساختمان، برق و الکترونیک، چوب و مصارف عمومی می باشد. شرکت صنایع چسب سینا با حضور دائم در بازارهای داخلی و همچنین دستیابی به بازارهای صادراتی کشورهای همسایه – منطقه آسیای میانه و آفریقا – از پیشگامان تولید و فعالان در امر صادرات به شمار می رود.

صنایع چسب سینا

سینا، ایران، چارق، تایگر و کیهان نام های تجاری و ثبت شده محصولات این شرکت هستند. حضور کارشناسان خبره در امر معرفی محصولات، شبکه توزیع گسترده محصولات، ارائه خدمات پس از فروش، بهره گیری از سیستم مدیریت کیفیت (ایزو 9001) و کنترل مداوم کیفی محصولات و توانایی طراحی و تولید محصول مطابق خواست مشتری از جمله توانایی های این شرکت می باشد.

آزمایشگاه صنایع چسب سینا با استقرار استاندارد ISO/IEC 17025 و حصول اطمینان از صحت فعالیتهای آزمایشگاهی خود، اعتباربخشی به این نتایج در سطح بین المللی را فراهم آورد و موفق به اخذ گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه همکار از اداره کل استاندارد استان البرز گردیده است. شرکت صنایع چسب سینا در راستای خط مشی کیفیتی تدوین شده، قصد دارد با برنامه ریز ی در جهت توسعه منابع انسانی و محصولات خود با ارزش آفرینی بیشتر برای ذینفعان به توسعه بازارهای د اخلی و هم چنین صادراتی دست یابد. برخی از گواهینامه ها و افتخارات • گواهینامه استاندارد ایزو 9001:2015 • گواهینامه ایزو 17025 • گواهینامه تائید آزمایشگاه همکار • واحد نمونه استانی اداره کل استاندارد استان البرز در سال 93 • صادرکننده برگزیده، فعال و شایسته تقدیر استان البرز در سالهای 1392، 1393، 1394، 1395 و 1396 • کارفرمای نمونه صنایع استان البرز در سال96

صنایع چسب سینا
صنایع چسب سینا
صنایع چسب سینا