این مجموعه با بهره‌گیری از مدرن‌ترین و پیشرفته‌ترین ماشین‌آلات خط تولید ورق‌های فوم EVA ,PE و نیز با بررسی و شناسایی بازار صادرات، توانست بخشی از تولیدات خود را در عرصه جهانی معرفی و نتیجه آن نیز کسب افتخار نخستین شرکت ایرانی در صنعت تولید فوم است که محصولات اسفنجی پلی اتیلن و EVA را صادر نماید. شرکت بهین‌آور همگام با توسعه صنعت فوم در جهان، اولین شرکتی است که برای دستیابی به استانداردهای جهانی در تولید محصولات فوم در کشور با تلاش بی وقفه، درصدد بوده است شعار دیرینه خود را، که از بدو تاسیس به آن عمل کرده، بیشتر به ظهور برساند و در بازارهای داخلی و بین المللی آن را سرلوحه کار خود قرار دهد. هم‌اکنون در مجتمع تولیدی بهین‌آور محصولاتی از قبیل: انواع کفپوش تاتامی، ورق فوم، رول فوم، محصولات ورزشی، قطعات فوم صنعتی، اسباب‌بازی و کمک آموزشی با کیفیتی بالا هم برای مصرف داخل کشور و هم برای بخش صادرات تولید می‌شود.

ماموریت

گروه تولیدی صنعتی بهین‌آور با نام تجاری “بافوم” و با شعار ” فوم برای همه “، خود را متعهد به تولید خلاقانه و فروش بهترین محصولات در راستای جایگزینی فوم با دیگر اقلام، حسب نظر مخاطبان می‌داند به نحوی که نهایت تلاش‌ را نموده که ضمن ارائه‌ طیف گسترده‌ای از محصولات فوم با بهترین طراحی و عملکرد و نبز مناسب‌ترین قیمت، بهترین حق انتخاب و نهایت آسایش را به مشتریان ارائه دهد تا همراه با تجربه‌ی رضایت‌مندی، هر ایرانی مصرف کننده حداقل یک محصول فومی در طی سال باشد تا بدین‌وسیله ضمن نقش آفرینی سازنده در این صنعت نسبت به ایفای مسولیت اجتماعی خویش در راستای اشتغال زایی و تحقق ماموریت سازمان به شرح زیر و بر پایه منشور اخلاقی شرکت، ایفای نقش نماید

توسعه فراگیر تولید و معرفی محصولات فوم

تولیدی و صنعتی بهین آور
تولیدی و صنعتی بهین آور

ارزش‌های بنیادین شرکت تولیدی و صنعتی بهین‌آور
ارزش‌ها، نشان‌دهنده‌ی جهت‌گیری‌ها و اصول عقاید پایدار «شرکت تولیدی و صنعتی بهین‌آور» می‌باشد. این ارزش‌های سازمانی کمک می‌کنند تا همه‌ی کسانی که با لباس «بافوم» کار می‌کنند؛ در جهت رشد و سود دهی پایدار، نوآوری و کارایی عملیاتی شرکت گام‌های استوارتری بردارند.
لذا ما کارکنان «بافوم»، با اتکا به خداوند بزرگ، بر این باوریم که اصل‌های زیر به عنوان ارزش‌های بنیادین، پایه و اساس کار ما بوده و برای گسترش، توسعه، نهادینه کردن و پاسداشت آن‌ها، در هر شرایطی خود را متعهد می‌دانیم.

تولیدی و صنعتی بهین آور

فرهنگ، مفهومی بسیار وسیع است و برای مدیریت آن در سازمان ناگزیر میبایست قلمرو مورد نظر را محدود کرد. فرهنگ سازمانی موجب تمایز رقابتی برای سازمان می‌شود و فراتر از آن، سرنوشت سازمان را رقم می‌زند. خطاهایی که در حوزه فرهنگ سازمانی رخ می‌دهد، به مراتب آثار زیان‌بارتری نسبت به خطاهای استراتژیک سازمان دارد. نکته مهم دیگر این که فرهنگ در اصل ژن سازمان است و هویت آن را نشان می‌دهد

تولیدی و صنعتی بهین آور

ماکارکنان گروه تولیدی و صنعتی بهین‌آور، با استعانت از پروردگار جهانیان و براساس ارزش‌های والای انسانی و اسلامی، خود را در قبال مشتریان، مصرف کنندگان، منابع انسانی و سهامداران و نیز در برابر همه تامین‏ کنندگان، پیمانکاران، همجواران و رقبا، مسئول و متعهد می‌دانیم و با پای‌بندی به حقوق همه صاحبان حق در فعالیت حرفه‌ای، به انجام تعهدات اخلاقی مندرج دراین سند، هم‏‌پیمان می‌شویم و با رفتار عملی خود به ارزش‌های بنیادین شرکت و انجام این تعهد درهمه شئون حرفه‌ای، اعتقاد قلبی خود را به ارزش‌ها و مشی سازمان اثبات خواهیم کرد.

تولیدی و صنعتی بهین آور

در جهانِ پر رقابت امروز، تلاش برای خوش‌نامی، افزایش بهره‌وری و ارتقای کمّی و کیفی در بنگاه تولیدی معظم و معتبری مانند گروه تولیدی و صنعتی بهین‌آور درگرو ایفای مسئولیت‌های متنوع اجتماعی است.
ما در جایگاه یک مجموعه صنعتی پیشرو، همواره در توسعه کسب و کار به مسئولیت‌های اجتماعی‌مان توجه داشته‌ایم.
ما همچون بسیاری از شرکت‌های معتبر به انجام “مسئولیت‌های اجتماعی فردی” در قالب “منشور اخلاقی سازمان” متعهد می‌باشیم.

ما در خصوص “مسولیت‌های اجتماعی سازمانی” خود نیز در قبال توجه به تامین نیازهای فوری و جاری و آتی جامعه و در چهارچوب اصول بنیادین انسانیت و پاسخگویی در قبال آن‌ها متعهد می‌باشیم.