برادران الیاسی بنیان گذاران این مجموعه، از سال 1355 با دنبال کردن حرفه پدری، فعالیت خود را در عرصه واردات پوشاک ازکشورهای انگلیس، ایتالیا، آلمان و ترکیه آغاز نمودند. پس از چند سال واردات پوشاک با کیفیت و تعاملات ایجاد شده با تولیدکنندگان پوشاک کشور ترکیه، فرصتی برای شراکت با یکی از کارخانه های ترک بوجود آمد و تولید را در این کشور با برند ال سی من آغاز نموده و همزمان در 4 کارگاه نیمه صنعتی در ایران فعالیت خود را ادامه دادند.
به تدریج با توسعه بازار و افزایش تقاضا، برادران الیاسی تصمیم به ایجاد واحد تولیدی پوشاک مردانه با رعایت استانداردهای روز دنیا در کشور ایران گرفتند و با همکاری کارشناسان داخلی و مشاورانی از کشورهای ترکیه و ایتالیا، در سال 1393 موفق به راه اندازی یکی از مدرنترین و بزرگترین کارخانه های صنعتی پوشاک خاورمیانه به مساحت یک هکتار، در شهرک صنعتی پرند گردیدند.
این مجموعه همواره اهداف بلند مدتی را در طراحی، مُدسازی و تولید برای خود ترسیم نموده است و در این مسیر از دانش متخصصان داخلی و خارجی از کشور های ایتالیا و ترکیه بهره می برد. افزایش کیفیت محصول و ارتقای توان طراحی از اهداف دایمی این مجموعه می باشد.
توسعه شبکه توزیع و فروشگاهی با تکیه بر اصول علمی فروش و بازاریابی از دیگر اهداف شرکت بوده و در همین راستا به منظور سهولت دسترسی مصرف کنندگان محترم در کوتاه ترین زمان به محصولات، اقدام به ایجاد بیش از 20 شعبه و نمایندگی انحصاری و همچنین 50 عاملیت فروش در کل کشور نموده است.

مدیر عامل
جناب آقای الیاسی

این کارخانه به عنوان بزرگترین مجتمع تولیدی پوشاک کشور در خاورمیانه با پیشرفته ترین دستگاه ها و آخرین تکنولوژی روز دنیا در صدد است در فاز اول راه‌اندازی روزانه 1500 ثوب انواع شلوار ، 1500 عدد پیراهن ، در فاز دوم 1200 دست کت و شلوار و در فاز سوم 700 عدد انواع پالتو، کاپشن، بارانی و... به بازار عرضه کند. افق روشنی را برای آینده صنعت پوشاک در کشور می بینم و خیلی امیدوارم به سال های قبلی که صنعت نساجی ایران حرفی برای گفتن در جهان داشت، بازگردیم. در هیچ کجای دنیا مردمی به شیک پوشی ایرانیان نداریم و همین موضوع تولیدکنندگان را به سوی تولید تشویق می-کند. یکی از بزرگ‌ترین آرزوهای ما این است که در تمام محصولات خود برچسب ساخت ایران را نصب و با افتخار عنوان کنیم که تمام محصولات ما تولید ایران و حاصل دسترنج هموطنان ماست. در هیچ کشوری مردمانی به شیک‌پوشی و خوش‌پوشی ایرانیان وجود ندارد و همین موضوع، مشوق بسیار خوبی برای فعالیت بیشتر تولیدکنندگان پوشاک محسوب می‌شود. مطلب پایانی این‌که آینده روشنی را برای صنعت پوشاک ایران متصور هستیم و امیدواریم بار دیگر دوران رونق صنایع نساجی و پوشاک ایران احیا شود.

مدیرعامل شرکت تولیدی پوشاک مردانه ال سی من
منصور الیاسی

منصور الیاسی (مدیرعامل شرکت تولیدی پوشاک مردانه ال سی من LC MAN) با اشاره به آنکه محصولات برند خود را در سال 1360 در ترکیه تولید می‌کردند، گفت: در آن سال‌ها بخشی از محصولات تولیدی را در ترکیه و بخش دیگر را در بازار ایران به فروش می‌رساندیم اما بعدها بخشی از آن کارخانه را به ایران منتقل کردیم و اکنون تمام کارخانه را با تمام تکنولوژی و ماشین‌آلات جدید و به روز دنیا به ایران منتقل کرده‌ایم و توانستیم کارخانه‌ای را برپا کنیم که به جرات می‌توانم بگویم، در ترکیه تنها 4 کارخانه مانند آن است. حتا 15 نفر از استادکاران را از ترکیه به ایران آوردیم که اکنون 3 نفر از آنها که طراح و الگوپرداز، سرپرست خط و استادکار هستند را در ایران نگهداشتیم.

ال سی من
ال سی من
ال سی من دارنده دومین تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان
ال سی من