شرکـت صنایع غـذائی پاک تلیـسه فعالیت خود را با نام تـجاری 202 از سـال 1358 درزمینه تولید فرآورده های گوشتی آغاز نمود و ازهمان ابتدا با اعتماد راسخ بر اصل کیفیت در کنار نواوری پا به عرصه ی تولید گذاشت و با اتکا به مدیریت کارآمد و پرسنل مجرب و استفاده از مدرن ترین سیستم های تـولید موفق به دریافـت استانداردهای ملی و گواهینامه های بین المللی ISO 9001:2008 , 22000:2005 ,14001:2004 ,10002:2004 ,OHSAS 180001:2007 ,HACCP گردید.

این شرکت با راه اندازی کارخانه جدید خود در سال 1393 با متراژی حدود 30,000 متر مربع در منطقه چهار باغ کرج باهدف تامین کیفیت و نوآوری بیشتر در تولید انواع محصولات پروتئینی در حال حاضر بعنوان یکی از بزرگترین شرکت های فرآورده های گوشتی فعالیت خود را به شکل جدیدی آغاز نموده و انواع محصولاتی چون برگرها ˛پیتزاهای آماده پنیر پیتزا، سوسیس و کالباس و انواع غذا های آماده و انواع گوشتهای فرآوری شده کبابی و... تولید می نماید. ارائه محصولات 202 به شرکت ها و سازمان های بزرگی چون هواپیمایی هما ، قطارهای مسافرتی رجاء دانشگاه بین الملل ، دانشگاه آزاد ، فروشگاه های زنجیره ای سراسر کشور و ده ها شرکت دیگر برای سال های متمادی ،خود موید توانایی این شرکت است. این شرکت با هدف تامین کیفیت و نوآوری در تولید محصولات به تامین خواسته ها و رضایت مشتریان پرداخته و در حال حاضر در راستای تامین نظرات خانواده بزرگ202 و ارائه محصولات جدید خود را آغاز می نماید.

اینک این شرکت با حدود 300 نفر پرسنل و با تولید بیش از 140 نوع محصول غذائی در سراسر کشور دارای زنجیره توزیع سرد می باشد تا بتواند سهم کوچکی از سفره خانوار ایرانی را با غذای سالم تولید شده در کارخانجات خود داشته باشد.


بنیانگذار

شرکت صنایع غذایی پاک تلیسه در سال 1358 با اتکال بر ذات اقدس ربوبی و استخراج عدد 202 از حروف ابجد اسم اعظم "رب" برند خود را پایه نهاد و با 10 کارگر در خط تولید اولین همبرگر استاندارد ایران را تولید و روانه بازار نمود . در پی آن تنوع انواع برگرو کباب لقمه را ایجاد و راه اندازی نمود.

مدیریت شرکت پاک تلیسه در سال 1374 تصمیم به ایجاد طرح توسعه ای باافزایش خط تولید انواع پیتزای خام منجمد گرفت که در سال 1376 منتج به افتتاح کارخانه شماره 2 در محل رضوانیه کمالشهر گردید . پس از افتتاح واحد تولیدی دوم کارخانه شماره 1 به دلیل کمبود فضا و امکانات تعطیل و کل واحد تولیدی در واحد جدید متمرکز گردید و با ظرفیت حدود 2000 تن در سال و با تنوع حدود 20 نوع محصول در سبد غذائی خانوار قرار گرفت . با توجه به تعهد مدیریت به تولید محصول کاملاً با کیفیت و سالم و با عنایت پروردگار برند 202 جایگاه خود را در سفره خانواده های ایرانی تثبیت نمود و در پی انتقادات سازنده مصرف کنندگان، جلب رضایت مندی آنان و در راستای تکمیل سبد غذائی خانوار ، مدیریت ناگزیر به سمت طرح توسعه دیگری هدایت شد و در سال 1393 کارخانه سوم خود را با بهره گیری از کلیه استانداردهای بین المللی صنعت غذا و مدرنترین ماشین آلات صنعتی دنیا و بهره مندی از کارشناسان خبره و مجرب این صنعت در محلی به وسعت 30000 متر مربع و 12500 متر مربع سازه صنعتی – اداری ، 2500 تن سردخانه دپوی زیر صفر – بالای صفر و پنج سالن تولیدی مجزا با ظرفیت 10000 تن در سال افتتاح نمود .

202

نقاط قوت و وجوه تمایز

  • استفاده از مرغوب ترین و بهترین مواد اولیه سالم جهت تولید محصولات
  •  بهره گیری از مدرن ترین ماشین آلات و فناوری روز دنیا در راه اندازی کارخانه جدیدش
  • نیروی انسانی متخصص و مجرب
  •  برند محبوب مصرف کنندگان در گروه مواد پروتئینی و غذاهای نیمه آماده و دارنده تندیس سیمین برند محبوب سال 1392
  •  ناوگان اختصاصی توزیع جهت کنترل و حفظ زنجیره سرد محصولات از تولید تا مصرف
  •  اهمیت به رضایت و سلامت مشتری به عنوان بالاترین اولویت شرکت
  •  انتخاب به عنوان واحد نمونه تولیدی از سوی وزارت بهداشت و درمان و آموزش
202
خط تولید
رئیس هیئت مدیره
عبدالرزاق علیمردانی

من عبدالرزاق علیمردانی هستم. در حال حاضر رئیس هیئت مدیره 202 هستم. با توافق شریکم تصمیم گرفتیم از اعداد در اسم گذاری استفاده کنیم و با پیشنهاد شریکم تصمیم بر این شد اعدادی را استفاده کنیم که معنی خاصی داشته باشند و به دلیل آشنایی با حروف “ابجد” 202 را انتخاب کرد که می شود “رَب” که یکی از اسامی خدا هم است که الحمد لله موفق هستیم و اسم مناسبی هم است. از روز اول خط مشی تعریف کردیم و آن کیفیت محصولات تولیدی یود و مهمترین هدف ما جلب رضایت مشتری است و حتی سود را فدای کیفیت کرده ایم و ادعا داریم نه تنها در ایران بلکه در منطقه جزء بهترین ها هستیم.

202
تقدیر شرکت پاک تلیسه از عاملان پخش این شرکت
مدیر عامل
مهدی علیمردانی

شرکت صنایع غذایی پاک تلیسه با برند 202 افتخار دارد که حدود نیم قرن در سفره غذایی شما مهمان باشد .ارائه محصولات با کیفیت و خدمات مطابق با استانداردهای ملی و تامین نظر مشتریان با بهره گیری از کارکنان با تجربه و ماشین آلات مجهز و مدرن اعتقاد و باور ماست . اخلاق حرفه ای و تعهداتمان به مشتری را می دانیم و مسئولیت پذیری را خط مشی خود قرار داده ایم . امیدواریم با ارتباط مستمر و ارائه پیشنهادات ، بستری مناسب جهت بهبود و توسعه ،رضایت بیشتر مشتریان فراهم گردد.

202
افتتاح کارخانه شماره 2 گروه صنایع غذایی 202
202
گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان
202
تندیس دیموند
202
یادمان روز صنعت و معدن