شرکت تولیدی صنعتی البا گاز در سال با برند تجاری آلتون و دامنه فعالیّت تولید اجاق گازهای مبله (فردار / بدون فر)، اجاق گازهای صفحه ای توکار، فرهای توکار (تمام برق / گاز و برق) و انواع هودهای خانگی پا به عرصه تولید ملّی گذاشت.

کارخانه البا گاز در زمینی به مساحت هجده هزار متر مربع در ناحیه صنعتی آئینه ورزان دماوند، در کیلومتر جاده تهران فیروزکوه واقع شده است.

شرکت البا گاز با بهره گیری از پیشرفته ترین و مدرن ترین ماشین آلات و ابزارهای تولید و با به خدمت گرفتن کارشناسان مجرّب و متخصّص، به عنوان یک واحد تولید ملّی پیشرو در نوآوری و کیفیت محسوب می شود.

تمامی محصولات آلتون با نظارت مستمر و دقیق کارشناسان واحد کنترل کیفیت و مطابق با استانداردهای ملّی تولید و عرضه میگردد.

ماموریت :

شرکت الباگاز با شعار کیفیت پایدار و با بهره گیری از منابع انسانی متخصص و تکنولوژی روز و به پشتوانه تجربه بیست ساله شرکت عادل گاز ،در سال 1382 پا به عرصه تولید گذاشت. ماموریت این شرکت تولید انواع لوازم خانگی با کیفیت شامل اجاق گازهای رومیزی و مبله ، فر توکار، سینک و هود آشپزخانه می باشد.

چشم انداز :

دستیابی به شرکتی سرآمد و پیشرو در حوزه لوازم خانگی و تبدیل شدن به انتخاب اول مصرف گنندگان ایرانی تا سال 1402 به عنوان چشم انداز شرکت مدنظر قرار گرفته است.

 
لوازم خانگی آلتون(البا گاز)
لوازم خانگی آلتون(البا گاز)

استراتژی ها شرکت :

  • ارائه محصولات و خدمات متمایز با رقبا
  • توسعه محصولات با تمرکز بر محصولات توکار
  • توسعه بازار از طریق حضور در بازارهای خارجی
  • نفوذ در بازارهای داخلی از طریق توسعه شبکه فروش
    به همین منظور و جهت حرکت در چارچوب اهداف کلان شرکت ، استقرار ، نگهداری و بهبود مستمر مدیریت یکپارچه مطابق با الزامات استانداردهای ISO 9001:2015 ، ISO 45001:2018 مدل 5S در شرکت الباگاز مدنظر قرار گرفته است لذا با استعانت از درگاه خداوند متهال و ضمن اعلام تعهد به بهبود مستمر مدیریت یکپارچه ، از کلیه اعضای خانواده الباگاز همفکری و همدلی در راستای نیل به مقاصد این خط مشی را خواستاریم.