گروه ABASSCO، بعنوان تنها تولیدکننده ترکیبات باریم و استرانسیم در خاورمیانه در سال 1368 اولین واحد خود را در استان خراسان با ظرفیت سالیانه 6 هزار تن و با دانش فنی کاملا داخلی به بهره برداری رساند.

طی این سنوات موفق به راه اندازی واحد دوم خود در استان سمنان شهرستان گرمسار و با بالاترین تکنولوژی و با طراحی و دانش فنی داخلی و به شکل فول اتوماتیک و با ظرفیت تولیدی 30 هزار تن به بهره برداری رسانده و در این راستا بیش از 90% ظرفیت تولیدی خود را به کشورهای بزرگ صنعتی از شمال اروپا (آلمان) تا شرق خاور دور (ژاپن) و به کمپانی های معظم جهان صادر نموده است.

گروه ABASSCO، آماده است با بالاترین استاندارد و کیفیت بنا به تقاضای مشتریان نیاز ایشان را به هر گریدی از نظر شیمیایی و فیزیکی تامین نماید.

حمید علوی
بنیانگذار گروه ABASSCO

آقای حمید علوی متولد سال 1342 و دارای تحصیلات فوق لیسانس مهندسی شیمی می باشند. ایشان عضو اتاق بازرگانی صنایع معادن استان سمنان، اتحادیه صادرکنندگان استان سمنان، عضو هیات رئیسه اتاق مشترک ایران و کره، عضو اتاق بازرگانی مشترک ایران و چین، و ... می باشند. وی اولین واحد تولید ترکیبات باریم خود را در سال 1368 به بهره برداری رسانده و در ادامه سرمایه گذاری های متعدد در اقصی نقاط ایران نموده و هم اکنون در حال ساخت بزرگترین کارخانه استرانسیم جهان با ظرفیت سالیانه سیصد هزار تن محصول که یکصد هزار تن آن کربنات استرانسیم می باشد.

نمکهای باریم و استرانسیم آسیا

غرفه شرکت ABASSCO. در سومین نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی، فرآوری مواد معدنی، سنگ های ساختمانی و تزئینی و تجهیزات وابسته و اولین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات معدنی و راهسازی.

5-8 خرداد 94 زنجان مرکز نمایشگاه های بین المللی کاسپین.

در این نمایشگاه شرکت های بزرگ تولید کننده شمش روی زنجان مانند کالسیمین، خالص سازان، میهن، شمش سازان، روی گداز و ... نیز شرکت داشتند و از غرفه این شرکت دیدن کردند.

نمکهای باریم و استرانسیم آسیا
نمکهای باریم و استرانسیم آسیا
نمکهای باریم و استرانسیم آسیا