شرکت طلای ناب کیهان با نام تجاری “ناب” در سال 1387 در کارگاهی به مساحت 300 متر مربع واقع در شهرستان فلاورجان استان اصفهان به مدیریت جناب آقای علیرضا نفر تاسیس شد. این کارگاه با 2 نفر کارگر و دریافت روزانه 100 کیلوگرم شیر با فعالیت در زمینه تولید ماست کرفس و ماست کنگر، به عنوان اولین تولید کننده ماست طعم دار در کشور شناخته شد. این مجموعه با سرلوحه قراردادن اهمیت سلامت شهروندان و رعایت دقیق موازین بهداشتی توانست جایگاه خود را به عنوان برترین کارگاه تولید فراورده های لبنی ایران تثبیت کند.

در ادامه راه و با تمهیدات موثر مدیریت مجموعه در حوزه مسئولیتهای اجتماعی و با هدف ارتقای کیفیت سبد غذایی خانواده، با استفاده از مواد کاملا تازه، توسعه تولید انواع ماستهای طعم دار در دستور کار قرار گرفت.

استقبال چشمگیر مردم از محصولات بسیار سالم این برند و افزایش تقاضا و سهم بازار، تاسیس کارخانه مدرن و پیشرفته به مساحت 3000 مترمربع در سال 1393 و در شهرک صنعتی سه راهی مبارکه را رقم زد.

اکنون ناب علاوه بر اینکه به عنوان یک برند پرقدرت در زمینه تولید و عرضه انواع محصولات لبنی مثل انواع شیر، انواع ماست و ماستهای طعم دار، دوغ و پنیر در استان اصفهان شناخته شده است، در راه تبدیل شدن به یک برند ملی و با رویکرد جهانی قدم برمیدارد.

طلای ناب کیهان
طلای ناب کیهان
طلای ناب کیهان