شرکت مهندسی پارس تیام رایانه از سال 1378 جز قدیمترین شرکت های تولید کننده نرم افزارهای درمانی با تشکیل گروهی از متخصصین حوزه انفورماتیک و پزشکی ، فعالیت خود را بر اساس استانداردهای روز آغاز نمود . این شرکت با تلاش همه جانبه و حضور در نمایشگاهای مختلف داخلی و خارجی در زمینه های مختلف تولید سیستم های مدیریت اطلاعات درمانی بیماران ، تجربه های بسیار موفقی کسب نموده است که حاصل آن استقرار نرم افزار در بیش از 1000 نوع مرکز درمانی دولتی و خصوصی می باشد و همچنین طرف قرارداد با بیش از 20 دانشگاه علوم پزشکی در حوزهای مختلف در سراسر کشور می باشد.

سخنانی از مدیرعامل شرکت

با توجه به اهمیت روزافزون سیستم های مدیریت اطلاعات که معیار اصلی تصمیم گیری مدیران می باشد لزوم رعایت استانداردها و پروتکل های ببین المللی که عموما توسط شرکت های بزرگ نرم افزاری دنیا مورد بررسی و آزمایش قرار گرفته اند ، در تولید سیستم های مدیریت اطلاعات بسیار حائز اهمیت می باشد . در ابتدا رعایت کردن این استانداردها و قوانین چالش بزرگی روبروی شرکت پارس تیام رایانه بود .

پس از گذشت دو دهه با تلاش شبانه روزی تیم طراحی ، تولید و پشتیبانی این شرکت همچنان با افتخار در کنار مدیران مراکز پزشکی هستیم بدیهی است حفظ دست آوردهای گذشته و همچنین هم سویی با تحولات دنیای مدرن نیازمند نگرشی عمیق به جنبه های مدیریت استراتژیک ، دانش محور قرار دادن خدمات مهندسی نرم افزار ، توانمندسازی نیروی انسانی و استفاده از تکنولوژی های روز تولید نرم افزار می باشد.

امیدواریم که با بهره گیری از تجربیات این شرکت در مکانیزه کردن مراکز پزشکی از یک سو و نزدیک به دو دهه تجربه اجرایی ، اینجانب و سایر همکاران در طراحی و مشاوره فرایند های مراکز پزشکی از سوی دیگر بتوانیم گامی مهم در راستای محقق شدن اهداف شرکت پارس تیام رایانه برداریم.

شرکت پارس تیام رایانه