شرکت مشاور سرمایه گذاری ارزش پرداز آریان (آیکو) با شعار “تبلور دانش مالی در ارزش آفرینی” و با هدف ارائه و تولید خدمات و محصولات حرفه ای مالی در سال 1389 تشکیل گردیده است. شرکت در حال بزرگترین شرکت مشاور سرمایه گذاری کشور می باشد.

عمده مزیت های رقابتی شرکت داشتن نیروی انسانی کاملا متخصص با دانش روز دنیا، سهامداری بزرگترین و معتبرترین شرکت های سرمایه گذاری کشور و هیات مدیره ای کاملا تخصصی و با تجربه در حوزه بازار سرمایه و صنعت بانکداری می باشد.

علاوه بر این، آیکو عضو کانون مشاوران اعتباری و بانکی و همچنین مشاوران سرمایه گذاری بانکی نیز می باشد. دو حوزه اصلی فعالیت های شرکت شامل ارائه “خدمات مشاوره مالی و سرمایه گذاری” و تولید “راهکارهای پشتیبانی تصمیم مالی” می باشد.

چشم انداز

مرجع پیشرو و سرآمد در صنعت خدمات مالی و سرمایه گذاری با ارائه راهکارهای تخصصی و روزآمد مالی در راستای بهینه سازی تصمیمات مالی با افق سال 1400
ماموریت

آیکو شرکتی است دانشی و روزآمد که با رویکرد تبلور دانش مالی در ارزش‌آفرینی، با تکیه بر سرمایه انسانی متخصص و با هدف ارائه راهکارهای تخصصی مالی در صنعت واسطه گری مالی و بنگاه داری (بازار سرمایه، بازار پول و هلدینگ ها) فعالیت می کند.

ارزش پرداز آریان
ارزش پرداز آریان

تاریخچه و موضوع فعالیت

شرکت مشاور سرمایه گذاری ارزش پرداز آریان (سهامی خاص) در تاریخ 1389/12/01 با شماره 397933 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده است.
فعالیت اصلی شرکت طبق ماده 3 اساسنامه به شرح ذیل است :

  • با دریافت مجوز فعالیت مشاور‌ سرمایه‌گذاری، مبادرت به فعالیت‌هایی طبق مقررات مربوطه
  • با دریافت مجوز سبدگردانی، مبادرت به فعالیت های پیش‌ بینی شده در مقررات مربوطه
  • با دریافت مجوز فعالیت مشاور عرضه یا پذیرش، مبادرت به فعالیت‌های پیش‌بینی شده در مقررات مربوطه
  • با دریافت مجوز پردازش اطلاعات مالی، مبادرت به فعالیت‌های پیش‌ بینی شده در مقررات مربوطه.
ارزش پرداز آریان
علی اکبر امین تفرشی - رئیس هیات مدیره
ارزش پرداز آریان
دکتر احمد پویان فر - مدیرعامل
ارزش پرداز آریان
محمد پورغلامعلی- عضو هیات مدیره