تلاونگ همواره پیشرو در سرمایه گذاری و مشارکت فنی و نوآوری‌ در زنجیره‌ ارزش صنایع غذایی مرتبط با تخم مرغ از مزرعه تا فروشگاه و تامین و توزیع است. بر این اصل، تلاونگ به عنوان اولین تولیدکننده تخم مرغ بسته بندی در ایران با بکارگیری دستگاه سورت و بسته بندی تمام اتوماتیک Moba، بدون دخالت دست، نقش تعیین کننده‌ای در خصوص هوشمندسازی صنعت غذای کشور داشته است، پس از آن برای نخستین بار در سال 1384 تخم مرغ مایع پاستوریزه را تولید و به کارخانه‌جات صنایع غذایی، شیرینی و شکلات عرضه کرده است.

علاوه بر آن با داشتن آزمایشگاهی تخصصی برای بررسی‌های سلولی و مولکولی تخم‌مرغ‌ها وتعامل با بزرگان صنایع غذایی در دنیا و تاسیس دانشگاهی در محل کارخانه‌ خود تحت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی، گامی محکم و مهم در راستای نوآوری و تعامل بین صنعت طیور و دانشگاه برداشته است.

این شرکت با داشتن شبکه توزیع اختصاصی این امکان را فراهم نموده تا در هر فصل از سال محصولات خود را با ضریب ایمنی بالایی از لحاظ سلامت و کیفیت به دست مصرف کنندگان برساند.

 

تلاونگ
شبکه توزیع تلاونگ

چشم انداز:
شناخته شدن به عنوان رهبر بلامنازع، پیشرو و موثر در بازار تخم مرغ و محصولات بر پایه آن.

 

ماموریت:
ما برآنیم تا همه طبقات جامعه را در همه جا و همه زمان، از مزایای تخم مرغ و محصولات جانبی آن، بهره‌مند سازیم.

 

تولیدات شرکت تلاونگ

  •  مکمل های ویتامینه و معدنی و پرمیکس های درمانی طیور گوشتی ، تخمگذار و مادر
  • کنسانتره های غذایی طیور گوشتی و تخمگذار
  • دان ویژه جهت مصرف طیور گوشتی
  • مکمل های غذایی دام
  • دی کلسیم فسفات

شرکت تلاونگ همواره ارتقاء کیفیت و نوآوری در تولید محصولات را سرلوحه کار خود قرارداده و هم اکنون پس از سه دهه فعالیت در صنعت دام وطیور، مجموعه متنوعی از محصولات مختلف را با ایجاد ارتباط متقابل با شرکت های معتبر اروپایی ، تولید وعرضه نموده است .


امروزه گروه تولیدی تلاونگ با دارا بودن کارخانجات تولید نهاده های تغذیه ای دام و طیور، تولیدات متنوع ، تعداد کثیرکارکنان و متخصصین ، گستردگی مزارع و پراکندگی واحدهای پرورشی به عنوان یکی از بزرگترین مجموعه های تولیدی کشور شناخته می شود .


شرکت تلاونگ ،تنها عضوایرانی کمیسیون بین المللی تخم مرغ (IEC)، درسال 2002 میلادی در میان 300 شرکت ، برنده جایزه تخم مرغ کریستال بعنوان واحد نمونه تولیدتخم مرغ درجهان گردید. ضمنا این واحد در سال 1380 موفق به دریافت لوح نوآور نمونه صنعت طیور کشور از سوی جهاد کشاورزی و در همان سال به عنوان واحدتولیدی- صنعتی نمونه کشور از سوی وزارت صنایع برگزیده و در اولین جشنواره بین المللی صنعت خوراک دام، طیور و آبزیان در سال 1386 نیز موفق به دریافت لوح و تندیس شد.


از دیگر افتخارات این شرکت در راستای سیاست کارآفرینی ،می توان به آغاز تولید تخم مرغ مایع پاستوریزه و تخم مرغ غنی شده با ویتامینE و سلنیوم آلی اشاره نمود که منجر به کسب جایزه سیب طلایی از جشنواره صنایع غذایی در سال 1385 شد.

تلاونگ
شرکت تلاونگ ،تنها عضوایرانی کمیسیون بین المللی تخم مرغ
تلاونگ
مهدی معصومی بنیانگذار شرکت تلاونگ
تلاونگ
یحیی مدبری قائم مقام شرکت تلاونگ
تلاونگ
شرکت تلاونگ