شرکت ” ایمن تصویر ردکا” در زمــینه حـفـاظت الـکترونیک امنیت و نظارت تصویری هوشمند با دو برند ITR و VIZITRON فعالیت دارد. ردکا براساس ” اعتماد و اطمینان ” طرح ریزی شده تا در قالب ارتباطی حرفه ای و سالم، شبکه ای از همکاران متخصص در این زمینه را در سراسر ایران شکل دهد.
تلاش ما در این مجموعه شناسایی و برآورده نمودن خواسته های مصرف کننده می باشد، که در این راستا اولین شرکت ارائه دهنده ی خدمات گارانتی 36 ماهه در صنعت حفاظت الکترونیک هستیم.
دارا بودن مجوز های تولیدی و توزیعی لازم از تشکل های معتبر من جمله اتحادیه ی الکترونیک و همچنین دارا بودن گواهینامه عضویت اصلی اتحادیه سراسری شرکت های فنی مهندسی حفاظت الکترونیک، موید تلاش های صورت گرفته طی سالیان فعالیت در راستای ارتقاء اعتبار و کیفیت پاسخگویی ردکا است.
ما کیفیت را میزان شایستگی در رسیدن به هدف ، آنگونه که خواسته ی خریدار برآورده شود تعریف میکنیم. در همین راستا تلاشمان در بالا بردن کیفیت کالا در تمامی فرآیندهای تامین، فروش، خدمات و پشتیبانی است.
شبکه ی گسترده در کشور، حمایت از حقوق مصرف کننده در قیمت گذاری و خدمات، سبد کالایی کامل، صداقت و در نهایت ایجاد یک حس خوب و ماندگار در فرآیند فروش از جمله تمایزات ردکا می باشد.
فلسفه ی وجودی ردکا ارائه کالای با کیفیت و با اصالت و خدمات مهندسی مربوط به آن به پشتوانه توان فنی و به شکلی گسترده، در دسترس و معتبر در سطح کل کشور در رسته حفاظت الکترونیک می باشد.
ردکا خود را مسئول انتخاب آگاهانه مهندسی، توزیع و پخش سیستماتیک در تمامی شهرهای کشور ایران و ارائه خدمات مشابه در کشورهای منطقه می‌داند.