شرکت کولر هوایی آبان، یک شرکت سهامی خاص در شیراز، در سال 1375 تاسیس شد. شرکت کولر هوایی آبان، در زمینی به مساحت 105000 مترمربع واقع در شمال غربی شیراز تاسیس شده که زیر بنای تولید، مساحتی بالغ بر 26500 مترمربع از کل مساحت کارخانه را در بر گرفته است.

شرکت کولر هوایی آبان در زمینه های مهندسی، طراحی، تولید و تامین، نصب و راه اندازی سیستم های انتقال حرارت در حوزه های نفت، گاز، پتروشیمی و نیروگاهی، سیستم های خنک کن مستقیم و غیر مستقیم نیروگاهی، پکیج های فرآیندی و پکیج های آب خنک کن برای کاربردهای مختلف، فعالیت دارد.

شرکت کولر هوایی آبان با تعهد پیشرفت روش در مدیریت زنجیره تامین، عرضه یکپارچه و مدیریت تقاضا در سراسر مشتریان، فروشندگان و شرکتهای تابعه، با مسئولیت اولیه برای ایجاد ارتباط بین عملکرد کسب و کار بزرگ و فرآیندهای کسب و کار را به یک مدل کسب و کار عملکرد منسجم و بالا، رضایت مشتری در اولویت سیاست های صنعتی و تجاری ما می باشد.

کولر هوایی آبان با انجام روش های پیشرفته و مسئولیت پذیری عمده در مدیریت زنجیره تامین ، مدیریت عرضه و تقاضا ی مشتریان، فروشندگان و شرکت های تابعه، برای ایجاد ارتباط بین عملکرد کسب و کار بزرگ و فرآیندهای کسب و کار به یک مدل کسب و کار، عملکرد منسجم و با کارایی بالایی را در بازرگانی ایفا می ­کند.

شرکت آبان موفق به اخذ تاییدیه های زیر شده است:

ISO 9001:2007, ISO/TS 29001:2008 and OHSAS 18001:2007

کولر هوایی آبان
19امین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران
کولر هوایی آبان
20امین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران
کولر هوایی آبان
21 امین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران