کترینگ دونا در سال 1394 تاسیس شد. این شرکت حاصل سرمایه گذاری مشترک هولدینگ های اقتصادی فدک از ایران و دونهازر از اتریش میباشد. هم اکنون، هولدینگ اتریشی دونهازر یکی از برجسته ترین کترینگهای قاره سبز است. اولین کارخانه کترینگ دونا، در محوطه راه آهن تهران، در فضایی به مساحت 5000 مترمربع با امکان تولید روزانـه 40.000 وعده غذایی شروع به کار کرده است. این کارخانه در حال حاضر، بزرگترین و مجهزترین کترینگ ایرانی می باشد. زیرساخت های این کترینگ براساس استانداردهای بین المللی طراحی و ایجاد شده است. طراحی مدرن نمای بیرونی ساختمان کترینگ دونا، به گونه ای است که به فضای راه آهن تهران روحی تازه بخشیده است. مدیران اتریشی ایـن کترینگ، تمام بخشهای اجرایی، تامین و پشتیبانی، طبخ و سرویس دهی را تحت کنترل و نظارت مستمر دارند. مدیر کارخانه و سرآشپز این کترینگ اتریشی هستند و از نام آورترین مدیران و آشپزان جهانی می باشند. هم اکنون، کمپانی دونا آفرین فدک در 4 حوزه کترینگ ریلی، کترینگ سازمانی، غذای آماده و هتلداری فعالیت خود را در شهرهای تهران، عسلویه و مشهد ادامه می دهد.

دونا کترینگ

ویژگی های کترینگ دونا:

تلفیق فرهنگ های غذایی:

هدف اصلی از تاسیس کترینگ دونا، طبخ غذاهای ملل (بویژه غذاهای اروپایی) منطبق بر ذائقه و سلیقه ایرانی است. اتریشی ها در دنیا معروف بـه ارائه خدمات بی نظیر در حوزه غذا و نوشیدنی، صنعت رستوران و هتلداری و تولید شیرینی های بسیار خوشمزه هستند. هتل ها، رستوران ها و شرکت های کترینگ فعال در این کشور عادت دارند از روسای جمهور، وزرای خارجه و مراسم های جهانی پذیرایی کنند. در ایران هم سنت طبخ، از ماندگارترین میراثهای فرهنگ و تمدن است کـه همچون یک آیین باقـ مانده است.

کنترل کیفیت:

کنترل کیفیت و حفظ استانداردها، از مهمترین ویژگی های کترینگ دونا است. این امر از ابتدایی ترین مراحل تهیه مواد خام آغاز شده است. کترینگ دونا، جهت تهیه مواد اولیه مرغوب و هر آنچه لازمه طبخ و بسـته بندی محصول است، بالاترین استاندارد را در نظر گرفته است و این کار را توسط کارشناسان خود بـه طـور دایم کنترل می کند

امکانات طبخ و سرو غذا:

کترینگ دونا بـا امکانات حرفه ای، آشپزخانه های صنعتی و سرآشپزان و کارکنان آموزش دیده ای که در اختیار دارد، امکان تهیه تعداد چهل هزار وعده غذایی در روز را جهت سرو در خطوط هواپیمایی، ریلی، ادارات، سازمان ها، هتل ها، مراکز اقامتی، مراسم ها، همایش ها و گردهمایی ها دارد. طبخ در دونا، توسط سرآشپزان اتریشی و ایرانی بـا نظارت و کنترل مدیران اتریشی انجام می شود.


گواهینامه ها و اختخارات:

برگزیده شده به عنوان خلاق ترین کترینگ در جهان توسط گروه بین المللی IRCG

 (International Rail Catering Group)

کترینگ دونا دارنده گواهینامه های زیر می باشد: ISO9001:2008 (استاندارد مدیریت کیفیت) SO22000:2005 (سیستم مدیریت ایمنی در صنایع غذایی) HACCP (استاندارد تجزیه و تحلیل خطرات و کنترل نقاط بحرانی سیستم ایمنی غذایی) (Good Manufacturing Practices) GMP برگزاری کنفرانس ملی انجمن ایرانی پویایی‌شناسی سیستم‌ها با حمایت کترینگ بین‌المللی دونا:

 دومین کنفرانس ملی انجمن ایرانی پویایی‌شناسی سیستم‌ها با هدف توسعه کاربردی و تعمیق تفکر سیستمی و روش پویایی‌شناسی سیستم‌ها در حل مسائل و معضلات جاری کشور، در تاریخ 4 و 5 اردیبهشت ماه 1398 در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد

دونا کترینگ
دونا کترینگ
دونا کترینگ
دونا کترینگ