کترینگ فدک آفرین دونا در سال 1394 تاسیس شد، تحت سرمایه گذاری مشترک هولدینگ های اقتصادی فدک ایران و دونهایزر اتریش. هولدینگ اتریشی دونهایزر اکنون، یکی از برجسته‌ترین کترینگ‌های قاره سبز است.

اولین کارخانه کترینگ فدک آفرین دونا، در محوطه راه‌آهن تهران، در فضایی به مساحت 5000 متر مربع با قابلیت تولید روزانه 40،000 وعده غذایی شروع به کار کرد. این کارخانه، بزرگ‌ترین و مجهزترین کترینگ ایرانی است و زیرساخت‌های آن بر اساس استانداردهای بین‌المللی طراحی و ایجاد شده است.

طراحی مدرن نمای بیرونی ساختمان کترینگ فدک آفرین دونا، زیبایی و شادابی به فضا‌های پیرامون اضافه می‌کند. مدیران اتریشی این کترینگ، تمامی بخش‌های فنی، تدارکاتی، طبخ و ارائه غذا را تحت کنترل خود دارند. مدیر کارخانه و سرآشپز کترینگ اتریشی هستند و از معروف‌ترین مدیران و آشپزان جهانی به‌شمار می‌روند. هم‌اکنون، شرکت فدک آفرین دونا در چهار حوزه کترینگ ریلی، کترینگ سازمانی، غذای آماده و هتلداری، فعالیت خود را در شهرهای تهران، عسلویه و مشهد ادامه می‌دهد.

دونا کترینگ

تلفیق فرهنگ‌های غذایی:
هدف اصلی از تاسیس کترینگ دونا، طبخ غذاهای ملل (بویژه غذاهای اروپایی) منطبق بر ذائقه و سلیقه ایرانی است. این کترینگ تلاش می‌کند ارزش‌های مطرح در فرهنگ یک کشور را به حفظ و بازتاب دهد و گرایش به مصرف غذاهای محلی را به‌درستی هدایت کند.

کنترل کیفیت:
در این کترینگ کنترل کیفیت و حفظ استانداردها در تهیه مواد خام و هر آنچه لازمه برای طبخ و بسته‌بندی محصول است، بسیار مهم‌ترین مرحله به‌شمار می‌رود. برای این منظور، کترینگ دونا بالاترین استانداردها را در نظر می‌گیرد و کارشناسان خود را برای کنترل پایداری کیفیت محصولات به کار می‌گیرد.

امکانات طبخ و سرو غذا:
کترینگ دونا با داشتن امکانات حرفه‌ای، آشپزخانه‌های صنعتی با کارکنان آموزش‌دیده، توانایی تهیه تعداد چهل هزار وعده غذایی در روز را جهت سرو در خطوط هواپیمایی، ریلی، ادارات، سازمان‌ها، هتل‌ها، مراکز اقامتی، مراسم‌ها، همایش‌ها و گردهمایی‌ها دارد. سرآشپزان اتریشی و ایرانی در کترینگ دونا با نظارت مدیران اتریشی با استفاده از مواد خام مرغوب، غذاهای خوشمزه و با کیفیتی را تهیه و سرو می‌کنند.

گواهینامه ها و افتخارات:

- برگزیده شده به عنوان خلاق ترین کترینگ در جهان توسط گروه بین المللی IRCG

 (International Rail Catering Group)

 

 

- ISO9001:2008 (استاندارد مدیریت کیفیت)

- SO22000:2005 (سیستم مدیریت ایمنی در صنایع غذایی)

- HACCP (استاندارد تجزیه و تحلیل خطرات و کنترل نقاط بحرانی سیستم ایمنی غذایی)

 

 

 

 (Good Manufacturing Practices) GMP برگزاری کنفرانس ملی انجمن ایرانی پویایی‌شناسی سیستم‌ها با حمایت کترینگ بین‌المللی دونا:

 - دومین کنفرانس ملی انجمن ایرانی پویایی‌شناسی سیستم‌ها با هدف توسعه کاربردی و تعمیق تفکر سیستمی و روش پویایی‌شناسی سیستم‌ها در حل مسائل و معضلات جاری کشور، در تاریخ 4 و 5 اردیبهشت ماه 1398 در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.

دونا کترینگ
دونا کترینگ
دونا کترینگ
دونا کترینگ