ماموریت اقای فرش، تامین و عرضه متمرکز و متنوع فرش های ماشینی و دستبافت و سایر محصولات جانبی، از برندهای منتخب مطرح ایرانی و خارجی از طریق ارائه خدمات با کیفیت و نوآورانه در محیطی مطلوب، توام با آرامش و دسترسی مناسب برای مشتریان می باشد.

بیانیه ارزش

  • آموزش، یادگیری، توسعه و توانمندسازی کارکنان از طریق مشارکت و کار تیمی
  • قـابلیت رقابت با برترین فروشگاهها از نظر خدمات مشتری
  • ارائه کامل ترین خدمات در جهت رضایت مشتریان
  • یـکپارچگی در پاسخ به انتظارات ذی نفعان
  • فـرآیند گرایی و همسویی با اهداف سازمان
  • رعایت حقوق قانونی و اخلاقی هر یک از کارکنان و مشتریان
  • شـفافیت، صداقت و درستکاری در انجام وظایف
  • دستاوردها و افتخارات
آقای فرش
تندیس زرین برند محبوب سال 98

از افتخارات:

آقای فرش، امسال هم برند محبوب شد !

برای سومین سال پیاپی، آقای فرش، بزرگترین هایپر مارکت فرش ایران توانست با اکثریت آرا به عنوان برند محبوب ایران انتخاب شود.
بیش از 81 درصد شرکت کنندگان در پنجمین دوره انتخاب برند محبوب ایران به آقای فرش رای دادند و به این ترتیب، برای سومین سال پیاپی تندیس زرین این جشنواره به آقای فرش تعلق گرفت.

بی تردید تلاش و کوشش همکاران آقای فرش و ارائه خدمات متنوع و با کیفیت در کنار علاقه و رضایت مصرف کنندگان به این مجموعه برتر، از دلایلی بود که آقای فرش در این جشنواره نیز سربلند باشد.
تلاش می کنیم بیش از پیش با افزایش کیفیت خدمات، سرویسها و کالاهای خود، نظر مصرف کنندگان همیشگی خود را جلب کنیم. در این راه ما تنها نگذارید.

مدیر بازار آقای فرش
علی فرهی

علی فرهی مدیر بازار آقای فرش می گوید : پس از اتمام درس و دانشگاه، به دلیل آشنایی با فرش ماشینی و مباحث فروش، شرکتی را تاسیس کردم و تقریباً می توان گفت تنها شرکت فرش ماشینی در ایران هستیم که به توزیع کالاهای خود می پردازیم. حدود 25 شعبه در کشور داریم و به عرضه مستقیم محصولاتمان ادامه می دهیم. این نوع توزیع در مواد غذایی فراوان است اما در فرش ماشینی تاکنون کمتر وجود داشته است. بخش فروش مجموعه دارای 130 نفر است و 50 نفر نیروی ستادی در دفتر و 80 نفر در فروشگاه ها و شهرستان ها فعال هستند.

آقای فرش
آقای فرش
تندیس کارآفرین برتر کشور 1395آقای فرش
آقای فرش
تندیس واحد برگزیده در اهتمام به برندسازی 1392 – آقای فرش
آقای فرش
تندیس برند برتر مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور 1397- آقای فرش