ما شرکتی در حال رشد در حوزه تولید صندوق های مکانیزه فروش(کامپیوترهای فروشگاهی) و فناوری های وابسته هستیم، از سال 1393 فعالیت مان به صورت رسمی آغاز کردیم، به لطف خدا و تلاش همدلانه اعضای تیم، میزان فروش شرکت هرساله به طور متوسط 2.5 برابر رشد کرده و با ایجاد شبکه ای بزرگ از نمایندگان فروش و خدمات پس از فروش در کشور توانسته ایم محصولات مان را به بیش از 11000 مشتری عرضه کنیم.

همکاران ماندگار ما تا کنون کسانی بودند که با سخت کوشی صادقانه، تعهد و مسئولیت پذیری و کار تیمی توانسته اند برای خود و تُرنا سیستم ارزش آفرینی کنند.

ترنا سیستم


چشم‌انداز شرکت

تبدیل شدن به یک قطب ارائه دهنده راه کارهای مدرن تکنولوژی محور در ایران تا سال 1395 تبدیل شدن به قطب ارائه دهنده راه کارهای مدرن تکنولوژی محور در خاورمیانه تا سال 1398


اهداف شرکت

توسعه استفاده از راه کارهای نوین و خلاقانه برپایه اصول علمی، تجریی و بر اساس تکنولوژی های مدرن، در کسب و کارهای ایرانی کارآفرینی و ایجاد بستری مناسب و امن جهت کسب روزی حلال و منطقی برای متخصصان، پرسنل، اعضاء و سرمایه گذاران شرکت افزایش سطح دانش تخصصی و هم افزایی براساس کارگروهی برای همه پرسنل شرکت ارائه محصولاتی متمایز همراه با خدمات پس از فروش مطلوب که در سطحی فراتر از نیاز مشتری به نحوی که باعث شعف در مشتری گردد.

 

مدیر خدمات پس از فروش
یاسین فلاح

ما برای پیشتاز بودن در صنعت خودمون همیشه بر مدار تکنولوژی های جدید، شناخت محصولات و راهکارهای نوآورانه و کسب دانش روز حوزه ی IT حرکت میکنیم. ما معتقدیم برای تحقق آرزوهامون باید متعهدانه تلاش کنیم و در آموزش دائمی و یادگیری مفصلا جدیت داشته باشیم در ترنا سیستم یک اصل مهم، تمرکز و سرمایه گذاری در حوزه تحقیق و توسعه (R&D) است. و این اعتقاد در راستای تمایل و برنامه مداوم ما برای رسیدن به محصولات خاص، متمایز و با کیفیته! ضمنا مهم ترین صفتی که بواسطه اون ترنا سیستم رو در بازار میشناسن، خدمات و گارانتی متمایزشه، که بر آمده از قلب واحد خدمات پس از فروش مجموعه است.

مدیر فروش
سلمان داودی

تُرنا سیستم بر بستر خلاقیت متولد شده و اینجا همیشه برای افراد مسئولیت پذیر، فضای سالم برای اجرای خلاقیت ها و تصاحب تجربه های عملی فراهمه. ما در مورد برنامه ها و تصمیمات سازمان مشارکت می کنیم و با ارتقا مهارتها وبهبود عملکردمون اهدافمون رو فتح میکنیم

مدیر مارکتینگ
ایلیا قبیتی

ما در تٌرنا، به کار تیمی و همدلی اعتقاد داریم و برای ما، احترام به ارزش‌های انسانی و ایجاد محیطی امن و صمیمی برای کارکنان، اهمیت بالایی دارد. همکاران ما افرادی خلاق، نوآور و پرتلاش هستند که به دنبال چالش‌های تازه می‌گردند و برای پیشرفت و یادگیری، انگیزه‌ی بسیار بالایی دارند.

ترنا سیستم
جلسات تیم
ترنا سیستم
غرفه شرکت در نمایشگاه بین المللی
ترنا سیستم
کارخانه تُرنا سیستم
ترنا سیستم
جشن شب یلدای 1402
ترنا سیستم
قدردانی از همکاران در روز دختر