تیم هافمن به عنوان اولین تولیدکننده پروفیل لاستیک‌دار و سری 70 در ایران، با به کار گیری مدرن‌ترین دستگاه‌ها و ماشین‌آلات صنعتی، مصمم است در خدمت آرامش و امنیت خانه‌های ایران مدرن باشد.

هافمن، تولیدکننده انواع پروفیل‌های UPVC با استانداردهای جهانی و فناوری روز دنیا، از سال 1386 در خط تولیدی به مساحت شش هزار متر مربع در تبریز و چهار خط اکسترودر، کار خود را شروع کرد. ظرفیت اولیه تولید هافمن 7200 تن بود، اما در سال‌های 1393 و 1394، با اجرای طرح توسعه شرکت پنج خط جدید اکسترودر به خط تولید اضافه شد و ظرفیت سالانه هم به 17000 تن ارتقا پیدا کرد.

هافمن

ویژگی های کلیدی پروفیل های هافمن

کنترل کیفیت چند مرحله‌ای
1- کنترل کیفیت چند مرحله‌ای
تمام محصولات هافمن در آزمایشگاه‌های ما با تست‌های ضربه، دما و.. سال ضمانت تغییر رنگ و شکل
2- 25 سال ضمانت تغییر رنگ و شکل
هافمن تمام پروفیل‌های سفید رنگش را در تمام مناطق آب و هوایی ایران مقاوم در برابر صدا، حرارت و گرد و غبار
3- مقاوم در برابر صدا، حرارت و گرد و غبار
پروفیل‌های یوپی‌وی‌سی هافمن با درزبندی کامل، اجازه ورودِ صدا را نمی‌دهد

تندیس طلایی حمایت از حقوق مصرف کنندگان در چهار سال متوالی

چهارمین جشنواره حامیان حقوق مصرف کنندگان آذربایجان شرقی که با حضور جمعی از فعالان عرصه صنعت، خدمات، توزیع و گردشگری در تالار پتروشیمی تبریز برگزار شد، ضمن تقدیر از شرکت هافمن برای چهارمین سال متوالی بعنوان حامی حقوق مصرف کنندگان از طرف انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان شایسته دریافت تندیس و گواهینامه طلایی از بین متقاضیان حمایت از حقوق مصرف کنندگان گردید.

همچنین مهمان و سخنران ویژه این جشنواره مدیر کل محترم نظارتهای غیر دولتی و امور استان های سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان روز دوشنبه 9 اردیبهشت ماه سال جاری در محل مجتمع فرهنگی رفاهی پتروشیمی تبریز برگزار گردید .

 

هافمن

لوح تقدیر کارفرمایه سلامت محور

طی مراسم بزرگداشت هفته کارگر و تجلیل از کارگران، ورزشکاران و واحدهای نمونه استان آذربایجان شرقی که با حضور مدیران ارشد استانی از جمله جناب آقای سید حسینی – مدیر کل محترم اداره کارو تعاون و رفاه اجتماعی استان، آقای ژائله – ریاست محترم اتاق بازرگانی استان و سران کشوری و سیاسی من جمله سرکار خانم دکتر ساعی – نماینده محترم مردم تبریز، آذر شهر و اسکو در خانه ملت و جناب آقای دکتر راستگو- معاون محترم سیاسی و امنیتی استانداری آذربایجان شرقی ضمن بزرگداشت هفته کارگر و تجلیل از ورزشکاران و واحد های نمونه استان از جناب آقای مهندس حمیدیه – مدیر عامل محترم هافمن بعنوان کارفرمای سلامت محور تجلیل به عمل آمد که به نیابت از ایشان مدیر روابط عمومی لوح را دریافت نمودند.

 

هافمن
گواهینامه های هافمن

اخذ گواهینامه TUV NORD :

مجموعه بزرگ هافمن به لحاظ تلاشهای فراوان در زمینه بالا بردن کیفیت و سطح مدیریتی ؛ سیستم مدیریت خود را با پیروی از استاندارد های بالا برای دامنه کاربرد تولید انواع مختلف پروفیل یو پی وی سی و مونتاژ در و پنجره های یو پی وی سی ارتقاء داده و موفق به اخذ گواهینامه سیستم مدیریت مبتنی بر ISO 9001:2015 از شرکت TUV NORD آلمان گردیده است.

هافمن
تندیس سومین نمایشگاه تامین کالا و تجهیز ساختمان و دکوراسیون داخلی کشور
هافمن
تندیس سومین جشنواره انتخاب مهندسان نمونه آذربایجان شرقی
هافمن
تندیس مدیر شایسته ملی مرکز پژوهش و آموزش مدیریت ایران