شرکت پویش رایان داتیس در سال 1392، فعالیت خود را با تولید و عرضه انواع دوربین های مدار بسته، دستگاه‌های ضبط تصویر و سایر تجهیزات حوزه نظارت تصویری، نمایشگرهای صنعتی، ویدئو وال و کنترلر آغاز نمود. برندهای برایتون (Briton) و پنتوس (Pantos) شناخته‌شده‌ترین برندهای انحصاری شرکت داتیس هستند که به عنوان پرطرفدارترین های بازار شناخته می شوند. سامانه تشخیص چهره هوشمند (یکی از موفق‌ترین و پرقدرت‌ترین نرم‌افزارهای امنیتی برتر دنیا)  نیز از دیگر محصولاتی است که داتیس را در زمره پیشگامان و فعالان این حوزه قرار داده است. در حال حاضر این شرکت، بزرگترین مجموعه‌ در حوزه تولید محصولات نظارت تصویری در ایران است.

داتیس در طول این سالها کوشیده است تا با کسب رضایت حداکثری مشتریان خود، در بازار رقابتی این صنعت، پیشرو باشد.

پویش رایان داتیس
شما نیز به ‌عنوان یک عضو داتیس، فرصت رشد و پیشرفت بسیاری در زمینه کاری و استعدادهای خود خواهید داشت. جای شما در کنار ما خالی است!

چرا پویش رایان داتیس جای خوبی برای کارکردن است؟

داتیس مانند هر مجموعه پیشرو، تیمی از نیروهای زبده، با انگیزه و کوشاست که هر روز در تلاش برای رشد و پیشرفت بیشتر در محیطی پویا و امن هستند.

ما در داتیس به دنبال نیروی های حرفه‌ای، متخصص و پرتلاش هستیم تا با هم اهدافمان را عملی کنیم و داستان شگفت‌انگیز داتیس را پیش ببریم. ما خانواده داتیس، باور داریم که مهم‌ترین دغدغه تفاوتی است که اشخاص ایجاد می‌کنند و به همین دلیل با اشتیاق از تفاوت ها و ایده‌های جدید استقبال می کنیم. ما می‌دانیم که ایده‌های امروز همان پروژه‌های فردا هستند. 

پویش رایان داتیس
• در داتیس برای رسیدن به اهداف و آرزوها مرزی وجود ندارد