گروه فنی مهندسی توکا طرح در سال 1374 کار خود را در کارخانه ای به مساحت 1500 متر مربع، واقع در منطقه صنعتی امیرکبیر اصفهان با تولید گیربکس های هلیکال شافت مستقیم آغاز نمود.

این مجموعه در سال 1387 موفق به طراحی و تولید گیربکس های خورشیدی گردید. و اکنون با کوله باری از تجربه و دانش فنی و نیز بهره گیری از متخصصان و کارشناسان کارآزموده، ماشین آلات پیشرفته و تکنولوژی روز اقدام به طراحی و تولید گیربکس های SK ,SH نیز نموده است و قصد دارد محصولی از هر حیث کارا و مطمئن را به مشتریان خود عرضه نماید.

همچنین این گروه به منظور رضایت مشتریان خدمات پس از فروش ازجمله گارانتی محصولات و تعویض قطعات را در سیستم کاری خود لحاظ نموده است.

این شرکت به منظور ارتقای سطح کیفی و کمی محصولات و همچنین تولید به روش اقتصادی در سال 1384 موفق به دریافت گواهینامه ISO 9001:2000 نیز شده است.

توکاطرح صفاهان

تولیدات شرکت در صنایع آهن و فولاد، مس، سیمان، نیروگاهها، کارخانجات تولید آجر و آهک و سنگ، صنایع کاغذ سازی و کارتن سازی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.
ازجمله فعالیت های این شرکت می توان به طراحی و ساخت گیربکس جهت شرکت ذوب آهن، شرکت بین المللی ساروج بوشهر، شرکت آریا فسفر یک جنوب، کارخانه قند اصفهان، پالایشگاه قطران، ،شرکت آرگون صنعت، شرکت فولاد غرب آسیا، شرکت ماسه و چسب چیروک و غیره اشاره کرد.