در سال1374 با عشق و علاقه فراوان کارگاه کوچکی به مساحت 40 متر مربع در محلی اجاره ای با به کارگیری یک نیرو برای تولید کابینت آشپزخانه فلزی در شهر شوش دانیال(ع) احداث شد و پس از گذشت یک سال تعداد نیروها به 5 نفر افزایش یافت. محدودیت فضا، افزایش تقاضا وافزایش تولید سبب شد تا در سال 1379 کارگاهی بزرگتر به مساحت 1200 متر مربع در دزفول احداث شود که موجب اشتغال مستقیم برای 15نفر در این شهرستان گردیدو همزمان با آن نمایشگاه هایی نیز در شهر دزفول واندیمشک برپا شد که در این نمایشگاه ها تولیدات شرکت به صورت مستقیم به مشتریان عرضه می شد.

در سال1383 برای برون رفت از تولید سنتی و ورود به تولید صنعتی و مکانیزه کارخانه بزرگی تحت عنوان پاک چوب خوزستان در قطعه زمینی به مساحت یک هکتار واقع در شهرک صنعتی شوش دانیال(ع) در استان خوزستان آماده سازی گردید. نخستین خط تولید کارخانه پاک چوب خوزستان، صفحات کابینت و یونیت های کابینت پیش ساخته بود که در مدت زمان کوتاهی با اشتغال قریب به 40 نفر در هجدهم تیرماه سال 1384 با حضور آقای اسحاق جهانگیری وزیر سابق صنایع و معادن افتتاح و با تولید سالیانه 60/000 شیت به بهره برداری رسید

در سال 1391 نخستین خط تولید کاغذ آغشته ملامینه در مساحت  2000 متر مربع با به کارگیری جدیدترین ماشین الات و تکنولوژی بروز شرکت VITS آلمان با توان تولید 35 میلیون متر مربع در سال برای اولین بار در اتسان خوزستان اغاز به کار کرد .

در بهمن ماه سال  1392 برای ارائه هر چه بهتر محصولات تصمیم بر احداث کارخانه ای تحت عنوان پاک چوب خراسان اتخاذ شد که این پروژه در زمینی به مساحت 33 هزار متر مربع آغاز به کار نمود. تلاش شبانه روزی برای تکمیل ساخت و ساز کارخانه باعث شد تا خط تولید ورق های ام دی اف و نئوپان ملامینه در فروردین ماه 1394 با اشتغال زایی 68 نفر نیرو به بهره برداری رسید و در حال حاضر توان تولید این کارخانه 1/5 میلیون شیت در سال می باشد.

در ابتدا سال 1394 شرکت کشت و صنعت پاک چوب فعالیت خود را به منظور صیانت از منابع ملی، توسعه اقتصادی، اشتغال زایی، جلوگیری از خروج ارز، خودکفایی در زمینه تامین مواد اولیه صنایع چوب کشور و تولید اوراق فشرده چوبی MDF در زمینی به مساحت 600 هکتار و خاکبرداری 10 میلیون متر مکعب احداث شد.

گروه صنعتی پاک چوب در حال حاضر با اشتغال زایی برای بیش از 600 نفر به صورت مستقیم به عنوان یک شرکت خصوصی در زمینه تولید مصنوعات چوبی، با یک تراز پیشرو و دانش بنیان مشغول به فعالیت می باشد . عزم و اراده ی این مجموعه در طی سالیان متمادی سبب شده است که گروه صنعتی پاک چوب ضمن حضور قدرتمند در بازارهای داخل و خارجی، خود را موظف به ارائه جدیدترین محصولات مطابق با استانداردهای روز دنیا، در طرح ها و رنگ های متنوع دانسته و افتخار دارد به عنوان یک برند معتبر و بین المللی در سراسر کشور و کشور های همسایه محسوب گردد . پاک چوب استوار به راه خود ادامه خواهد داد...

پاک چوب ایرانیان
پاک چوب ایرانیان
کارخانه پاک ملامینه خوزستان
پاک چوب ایرانیان
کارخانه پاک چوب خراسان
پاک چوب ایرانیان
شرکت کشت و صنعت پاک چوب