شرکت دایوپارس با مشارکت حقوقی دو شرکت افرنداطلس و شرکتDIO Corporation کره جنوبی و بعنوان Joint Venture بمنظور انتقال تکنولوژی های نوین در حوزه دندانپزشکی دیجیتال و ایمپلنتولوژی و استفاده از بازارهای منطقه ای، در سال 1395 تاسیس گردید.

شرکت افرند اطلس از سال 1386 تا اول مرداد ماه 1395بعنوان نماینده انحصاری محصولات DIO Implant در بازار ایران فعالیت نموده است که در طی 8سال و نیم فعالیت موفق، با تاسیس 18 شعبه و بالغ بر 130 پرسنل در سراسر کشور، بعنوان بزرگترین سازمان دندانپزشکی ایران، توانست سهم قابل توجهی از بازار ایمپلنت کشور را از آن خود نماید.

شرکت DIO Corporation بعنوان یکی از برترین تولیدکنندگان ایمپلنت در کره جنوبی و تنها تولید کننده ایمپلنت عضو بازار بورس کره(KOSDAQ) با بازار گسترده جهانی در 5 قاره دنیا، در سالهای اخیر نسل پنجم دندانپزشکی تمام دیجیتال بنام DIOnavi را به بازار دندانپزشکی دنیا معرفی نموده که مورد استقبال چشمگیری از سوی ایمپلنتولوژیست های سراسر دنیا قرار گرفته است.

 

شرکت بین المللی دایوپارس با اعتقاد بر اینکه سرمایه اصلی هر سازمان، نیروی انسانی کارآمد و پرتوان است، جذب افراد حرفه ای و توانمند را در سرلوحه راهبردهای منابع انسانی خود قرار داده است. لذا حضور در محیطی بین المللی در کنار افراد حرفه ای، خلاق و توانمند می تواند فرصت مناسبی برای رشد و بالندگی شغلی افراد باشد.

دایوپارس
دایوپارس
دایوپارس