یکی از منحصر به فرد ترین ویژگی های این سایت در ارائه محصولات بصورت مستقیم می باشد. این سایت یکی از اولین سایت هایی است که محصولات خود را به دو صورت تولید مستقیم و واردات مستقیم در اختیار شما عزیزان قرار می دهد که این امر باعث شده تا محصولات ما با بهترین کیفیت و کمترین قیمت به فروش برسد.

 

شرکت بازرگانی الکتریک سازان افق کویر با استفاده از تکنولوژی روز و جلوگیری از تخریب و نابودی سریع محیط زیست توسط مواد شیمیایی و عوارض ناشی از سموم بر انسان­ها؛ اقدام به تولید محصولات با سیستم فراصوت جهت دفع کل آفات (سوسک ، موش ، مورچه ، ساس ، عنکبوت و…) و حیوانات موذی و جانوران مزاحم ( پرندگان ) با مجوز ها و تائیدیه های رسمی تولیدی ، در ایران کرده است .

این شرکت با 12 سال سابقه تولید دستگاه های الکتریکی و سابقه تولید دستگاه های دفع حشرات ، جوندگان و پرندگان در ایران؛

همراه با 6 سال افتخار اولین تولید کننده در ایران و در حال حاضر پر افتخار ترین شرکت تولیدی محصولات الکتریکی در ایران؛

با فروش بیش از یک میلیون دستگاه در سراسر کشور و اطراف آن ، مبدل شده به یکی از شرکت های الکتریکی نمونه

که جدا از تندیس های ملی و افتخارات کسب شده ، از مهمترین افتخارات این شرکت ، افزایش روز افزون مشتریان به خاطر محصولات با کیفیت و خدمات و سرویس دهی خوب می باشد.

که ما را به آن داشته همیشه در راستای ارتقاء و پیشرفت تکنولوژی گام های مفیدی برداریم.

 

الکتریک سازان افق کویر

تمامی مشتریان ما حق تحقیق و در نهایت خرید را دارند و با دریافت اطلاعات کامل درباره محصولات می توانند بهترین و مناسب ترین کالا را خریداری کنند و ما در این راستا تمام تلاش خود را کرده تا نیازهای تمامی مشتریان با درخواست های متنوع را برطرف کنیم و تمامی محصولات را با بهترین و مناسب ترین قیمت ، بالاترین کیفیت ، خدمات پس از فروش ، هدایا و تخفیفات ویژه ارائه می دهیم.

الکتریک سازان افق کویر
مهندس علی چمنی مدیر هلدینگ ، بنیانگذار و خالق برند دی اچ

پر افتخار ترین شرکت در زمینه تولید محصولات دافع حشرات
ایران دی اچ در اجلاس حماسه سازان صنعت و اقتصاد ایران که در سالن همایش های بین المللی سازمان صداوسیما برگزار شد، به عنوان حماسه ساز صنعت و اقتصاد کشور شناخته و موفق به دریافت تندیس این همایش گردید.
همچنین ایران دی اچ در سومین اجلاس جهانی نشان منتخب مفتخر است به دریافت نشان منتخب سال 92 از دستان رییس سازمان شورای رقابت و قیمت گذاری کشور؛ که این خود نشانی از خدمت رسانی، مشتری مداری و کیفیت محصولات ایران دی اچ است.
در روزهای پایانی سال حماسه اقتصادی مدال افتخار آمیز آرمانهای 6 شعار ملی در همایشی با حضور نائب رئیس مجلس شورای اسلامی به ایران دی اچ اهدا شد.
همچنین ایران دی اچ موفق به کسب لوح تقدیر سه ستاره بابت تحقق آرمان های 6 شعار ملی (حمایت از کار و سرمایه ایرانی – تولید ملی – کار مضاعف – جهاد اقتصادی – نوآوری و شکوفایی – اصلاح الگوی مصرف) شد و در پایان سال 1392 در همایش تکنولوژی نوین در بهداشت موفق به کسب تندیس نمونه این همایش گردید.
این شرکت در پایان سال1393 مفتخر به کسب تندیس حمایت از حقوق مصرف کننده و رضایت مشتریان گردید.

الکتریک سازان افق کویر

روش نوین برای دفع حشرات و حیوانات موذی و همچنین دستگاه تصفیه هوا با قابلیت های ویژه باعث شد تا تندیس و لوح تقدیر همایش تکنولوژِ نوین در بهداشت به شرکت الکتریک سازان افق کویر (ایران دی اچ) تعلق گیرد.

استاندارد های کسب شده توسط ایران دی اچ به شرح زیر می باشد:

- UL: تایید ایمنی محصول

- CE: استاندارد اروپا

- IEC: استاندارد جهای الکترونیک

- ISO 9001: استاندارد میریت کیفیت

- ISO 14001: استاندارد مدیریت محیط زیست

- OHSAS 18001: استاندارد ایمنی و بهداشت

الکتریک سازان افق کویر