شرکت بهسان مدیریت پرشین فعالیت خود را از فروردین 1388 با سرمایه گذاری خصوصی در زمینه اجرای پروژه های صنعتی در زمینه ارزیابی، آموزش و پیاده سازی سیستم های مدیریتی و نوآوری همراه با حمایت تجربی و علمی قوی بکار گیری از متخصصین و اساتید دانشگاههای بنام داخلی آغاز نمود.

گروه بهسان فعالیت خود را از همان سال در زمینه اجرای پروژه های سیستم های مدیریت با تمرکز بر کیفیت، محیط زیست، ایمنی و بهداشت و امنیت اطلاعات آغاز نمود و تا سال 90 بیش از 200 پروژه در این حوزه اجرا نمود. از آنجایی که شرکت های ایرانی در زمینه ایجاد و بهبود نوآوری به شدت احساس نیاز می کردند و طبق تحقیقات انجام شده هیچ یک از سازمان های ایرانی معیارهایی برای ارزیابی و بهبود نوآوری برای صنایع ارائه نکرده بودند، بهسان از سال 90 با استفاده از کمیته علمی و همکاری با شرکت های برتر خارج از کشور جهت وارد نمودن دانش در کشور و کمک به سازمان های ایرانی استانداردها، معیارها و مدلی هایی برای بهبود و حمایت از نوآوری تبیین نمود.

پس از همان سال، بهسان به تنها مجری سیستم های نوآوری در شرکت تبدیل شد و در همین راستا خدمات مختلفی برای بهبود نوآوری در سازمان ها تدوین و ارائه گردید. خدمات ما شامل موارد زیر می باشد:

بهسان مدیریت پرشین
تمدید قرارداد همکاری بهسان و مرکز جهانی برندهای نوآور
بهسان مدیریت پرشین
عقد تفاهم نامه بهسان و دانشگاه تهران
بهسان مدیریت پرشین
بازدید مشاور عالی مجمع تشخیص مصلحت نظام و دبیر اجرایی مجمع متخصصین ایران از بهسان
قائم مقام مدیر عامل
دکتر کوروش حالت

بازرگانی بین الملل
شبنم کریمی

مدیر عامل
امیر رضا دهقان

بهسان مدیریت پرشین

جوایز،افتخارات و همایش ها:

  • همایش ملی برندهای نوآور ایران
  • تجلیل از کارآفرین برتر آسیا
  • کنگره ملی چهره های ماندگار صنعت و تجارت ایران
  • مراسم اهدا نشان شوالیه و آفیسر

 

بهسان مدیریت پرشین