شرکت راشا پارس رایان(تاکسی اینترنتی ماکسیم) ، متعلق به یک شرکت تاکسیرانی روسی است که در بسیاری از کشورهای دنیا فعالیت دارد و از سال 1396 با به‌کارگیری فناوری‌های نوین در جهت ارائه خدمات مدرن‌تر، فراگیر شدن سامانه‌ درخواست خودرو و افزایش امنیت سفر وارد بازار ایران شده است.

این سامانه با عنوان 1611 هم‌اکنون در بسیاری از شهرهای ایران به ارائه خدمات به مشتریان می‌پردازد.

هدف اولیه با در نظر گرفتن ویژگی‌های متفاوت شهرهای بزرگ و کوچک کشور این بود که از یک سو مسافران بتوانند با روش‌هایی آسان درخواست‌ سفر خود را به ثبت برسانند و از سوی دیگر رانندگان با شرایطی بهینه‌‌ فرایند جست‌وجو و حمل‌ونقل مسافران را اجرا کنند و ترددهای غیرضروری و زمان انتظار را کاهش دهند.

تاکسی ماکسیم
مرکز تماس ماکسیم

بیش از 400 نفر در مرکز تماس ماکسیم مشغول به کار هستند و برنامه داریم که این آمار را به 3000 نفر نیز برسانیم، این آمار جدا از رانندگان ناوگان ماست و اشتغالزایی ما در سطح کشوری است چرا که ما در 60 شهر ایران بعد از یک سال فعالیت داریم.

 

بلندپروازی مدیران

راه‌اندازی کسب‌وکار در شهرها و کشورهای جدید باعث ایجاد انگیزه‌ی بیشتر برای فعالیت و تلاش درجهت رسیدن به جایگاه پیشگامان این عرصه شده است. ما از افراد بلندپروازی که قادر به ترسیم یک چشم‌انداز برای رسیدن به اهداف موردنظر شرکت هستند، استقبال می‌کنیم.

ما روی کارکنان خود سرمایه‌گذاری می‌کنیم
کارکنان جدید، دوره‌ی آموزشی را به‌صورت رایگان طی کرده و با شروع دوره‌ی آزمایشی از حقوق و مزایا برخوردار می‌شوند. برنامه‌ی انطباقی به کارکنان کمک می‌کند تا به‌سرعت وارد روند کاری شوند.

حقوق و پیشرفت شغلی
درآمد ثابت، پرداخت به موقع، چشم‌انداز پیشرفت شغلی

شرایط کار
برنامه‌ی کاری استاندارد، فضای کاری مدرن، قرارداد کار رسمی، برخورداری از تمام بسته‌های حمایتی قانونی و شرح وظایف مشخص

استراحت
سفرهای مشترک با هدف برگزاری برنامه‌های تفریحی پرجنب‌‌وجوش و مسابقه‌های ورزشی و سرگرم‌کننده در فضای آزاد

 

تاکسی ماکسیم
به تیم حرفه‌ای ماکسیم ملحق شو
تاکسی ماکسیم
ماکسیم
مدیر کنترل کیفیت
زینب میرلو

من در ماکسیم یاد گرفتم که بدون ترس و نگرانی، برای بهبود، یادگیری و رشد تجربه کسب کنم و این تجربه‌های تازه برایم بسیار ارزشمند است. ماکسیم مانند سیستمی متشکل از چرخ‌دنده‌ها است که لازم است گاهی به داخل آن نگاهی انداخت و پیچ و مهره‌های آن را روغن‌کاری کرد.

توسعه بازار
آروین کریمی

ماکسیم امکان کار در محیطی دوستانه را برای ما فراهم کرد و شرایطی را پیش‌روی ما گذاشت تا بتوانیم ضمن یادگیری مداوم، توانایی‌های خود را کشف کنیم و از این توانایی ها برای پیشرفت خود و شرکت استفاده کنیم.

نقاط قوت
اگر به‌تازگی از دانشگاه فارغ‌التحصیل شده‌اید؛ همکاری با ما را آغاز کنید. اگر سابقه و تجربه‌ی کاری دارید؛ در همکاری با ما از تجربه‌ی خود استفاده کنید. همه با هم یک برند جهانی را خلق کرده و جهان بهتری را خواهیم ساخت.

تجربه‌ی کارشناسان
ما سال‌ها تجربه داشته و توانسته‌ایم کسب‌وکار موفقی را راه‌اندازی کنیم. ما این امکان را برای کارمندان جوان و همچنین مجرب خود فراهم می‌کنیم تا با آموختن دانش نوین در حرفه‌ی خود پیشرفت کنند.

رشد حرفه‌ای
در «ماکسیم» تیمی از متخصصان حوزه‌های مختلف در کنار یکدیگر فعالیت می‌کنند. این امکان وجود دارد که فرد بتواند حوزه‌ی کاری خود را براساس توانایی‌هایش تغییر دهد.

محیط دوستانه
افراد در مجموعه‌ی ما خوش‌برخورد و اجتماعی هستند. کارکنان همواره آماده‌اند تا در حل مسائل کاری به یکدیگر کمک کنند. در «ماکسیم» از ایده‌پردازی و نوآوری کارکنان استقبال می‌شود.

تاکسی ماکسیم
حمید بذرگر مدیرعامل ماکسیم
تاکسی ماکسیم
سروش فلاحتی مدیر حقوقی ماکسیم
تاکسی ماکسیم
ماکسیم در 12 شهر ایران