شعار ماکسیم ساده اما بلندپروازانه است. تلاش ما همیشه افزایش کیفیت تعامل میان مسافران و رانندگان بوده است تا با یاری هم به سوی اهداف خود گام برداریم.

ما با به‌کارگیری فناوری‌های نوین در جهت ارائه خدمات مدرن‌تر، فراگیر شدن سامانه‌ درخواست خودرو و افزایش امنیت سفر، فعالیت خود را در ایران آغاز کردیم. هدف اولیه ما با در نظر گرفتن ویژگی‌های متفاوت شهرهای بزرگ و کوچک کشور این بود که از یک سو مسافران بتوانند با روش‌هایی آسان درخواست‌ سفر خود را به ثبت برسانند و از سوی دیگر رانندگان با شرایطی بهینه‌‌ فرایند جست‌وجو و حمل‌ونقل مسافران را اجرا کنند و ترددهای غیرضروری و زمان انتظار را کاهش دهند.

 شرکت راشا پارس رایان(تاکسی اینترنتی ماکسیم) ، متعلق به یک شرکت تاکسیرانی روسی است که در بسیاری از کشورهای دنیا فعالیت دارد و از سال 1396 با به‌کارگیری فناوری‌های نوین در جهت ارائه خدمات مدرن‌تر، فراگیر شدن سامانه‌ درخواست خودرو و افزایش امنیت سفر وارد بازار ایران شده است.

ما روی کارکنان خود سرمایه‌گذاری می‌کنیم
کارکنان جدید، دوره‌ی آموزشی را به‌صورت رایگان طی کرده و با شروع دوره‌ی آزمایشی از حقوق و مزایا برخوردار می‌شوند. برنامه‌ی انطباقی به کارکنان کمک می‌کند تا به‌سرعت وارد روند کاری شوند.

حقوق و پیشرفت شغلی
درآمد ثابت، پرداخت به موقع، چشم‌انداز پیشرفت شغلی

شرایط کار
برنامه‌ی کاری استاندارد، فضای کاری مدرن، قرارداد کار رسمی، برخورداری از تمام بسته‌های حمایتی قانونی و شرح وظایف مشخص

استراحت
سفرهای مشترک با هدف برگزاری برنامه‌های تفریحی پرجنب‌‌وجوش و مسابقه‌های ورزشی و سرگرم‌کننده در فضای آزاد

 

تاکسی ماکسیم
به تیم حرفه‌ای ماکسیم ملحق شو

با ما شروع کنید

اگر به‌تازگی از دانشگاه فارغ‌التحصیل شده‌اید؛ همکاری با ما را آغاز کنید. ما رویکرد دیگری را برگزیده‌ایم. ما به توانایی‌ها، خلاقیت، قدرت برقراری ارتباط، داشتن روابط اجتماعی مناسب و تمایل به یادگیری مفاهیم تازه، توجه می‌کنیم.

اگر سابقه و تجربه‌ی کاری دارید؛ در همکاری با ما از تجربه‌ی خود استفاده کنید.همه با هم یک برند جهانی را خلق کرده و جهان بهتری را خواهیم ساخت.

تاکسی ماکسیم

فرآیند استخدام در ماکسیم

ارسال رزومه
کافی است در رزومه درباره‌ی خودتان بنویسید و مشخص کنید که مایل هستید در کدام بخش فعالیت کنید.کارشناسان استخدام رزومه‌های دریافتی را بررسی خواهند کرد و طی 10 تا 15 روز کاری به متقاضیان پاسخ می‌دهند.

مصاحبه تلفنی
درصورتی‌که رزومه‌ی شما متناسب با فرصت‌های شغلی موردنظر باشد؛ برای شناخت بیشتر و ملاقات حضوری با شما تماس گرفته خواهد شد. شایان ذکر است که ممکن است در مصاحبه‌ی تلفنی درباره‌ی تجربه‌‌های کاری، مهارت‌های حرفه‌ای و زمینه‌‌ی علاقه‌مندی‌های شما، سوالاتی پرسیده شود؛ حتی ممکن است درباره‌ی جزئیات مربوط به موارد ذکر شده در رزومه نیز سوالاتی از شما پرسیده شود.

مصاحبه حضوری
بعد از قبولی در مصاحبه‌ی تلفنی از شما دعوت می‌شود تا با مدیر بخش مربوط گفت‌وگو کنید. این گفت‌وگو یا به‌صورت حضوری در دفتر شرکت انجام خواهد شد یا در قالب ویدئو کنفرانس برگزار می‌شود. بعد از این مرحله نتیجه‌ی مصاحبه‌ی استخدامی به شما اعلام خواهد شد.

تاکسی ماکسیم

محیط دوستانه
افراد در مجموعه‌ی ما خوش‌برخورد و اجتماعی هستند. کارکنان همواره آماده‌اند تا در حل مسائل کاری به یکدیگر کمک کنند. در «ماکسیم» از ایده‌پردازی و نوآوری کارکنان استقبال می‌شود.

اینجا فضایی برای یادگیری، همفکری و انتقال تجربه هاست.

تاکسی ماکسیم

تجربه‌ی کارشناسان
ما سال‌ها تجربه داشته و توانسته‌ایم کسب‌وکار موفقی را راه‌اندازی کنیم. ما این امکان را برای کارمندان جوان و همچنین مجرب خود فراهم می‌کنیم تا با آموختن دانش نوین در حرفه‌ی خود پیشرفت کنند.