ارکیده برندی نام‌آشنا در حوزه رستوران‌داری و کترینگ است که حالا با ده شعبه فعالِ رستوران‌کافه و ارکیده اکسپرس (بیرون‌بر) در سراسر کشور تحت عنوان «گروه غذایی ارکیده»، به راهش ادامه می‌دهد. این مجموعه با بیش از 1500 همکار و ارائه خدمات در بخش رستوران، کافه و برگزاری مراسم مختلف مانند تولد، سوگواری، عقد و رویدادهای کاری و هم‌چنین ارائه‌ راهکارهایی در زمینه خدمات رفاهی مرتبط با صنعت غذا در سازمان‌ها؛ همچون تهیه غذای پرسنلی سعی می‌کند؛ خاطره‌ساز لحظات خوش میهمانانش باشد.

دفتر مرکزی ما؛ در منطقه توانیر تهران قرار دارد و همچون بازوی کمکی برای شعبه‌ها عمل می‌کند. این دفتر محل استقرار تیم‌های فروش، مالی، بازاریابی، منابع انسانی، آموزش، کنترل‌کیفیت (فنی مهندسی)، زنجیره تامین، فناوری اطلاعات، پشتیبانی و همین‌طور مدیریت مجموعه است. ما در پنج استان تهران، البرز، گیلان، مازندران و اصفهان آماده میزبانی از میهمانان عزیزمان در رستوران‌کافه‌های ارکیده هستیم.

ما ارکیده‌ای‌ها؛ در محیطی صمیمی و پویا با هم برای ساختن خاطره‌ها و تجربه‌های خوب تلاش می‌کنیم.

فرهنگ کاری در گروه غذایی ارکیده

ما در کنار هم با توافق بر ارزش‌هایمان، یعنی دوستی، احترام، پیشرو بودن و همدلی کار و زندگی می‌کنیم. هر روز با شور شوق ادامه می‌دهیم چرا که محور اصلی فعالیت‌هایمان تجربه‌ای است که برای میهمانانمان پیرامون غذا خلق می‌کنیم. در تیم بزرگ ما استعدادها دیده می‌شوند و برای پیشبرد کار در نوآوری و تلاش از یکدیگر سبقت می‌گیریم.

ارکیده فاخر آرین

مزایای همکاری با گروه غذایی ارکیده

در گروه غذایی ارکیده؛ ما خاطره‌سازیم و برای ساختن خاطرات خوش به فرصت‌هایی برای بالیدن و امکاناتی برای رشد و توسعه دسترسی داریم:

·         صبحانه

·         ارکیده کارت ( برای استفاده از خدمات شعبه‌های ارکیده)

·         تسهیلات آموزشی (برگزاری دوره‌های مورد نیاز تیم‌ها)

·         هدایای مناسبتی

·         بیمه تکمیلی

·         برنامه‌های تیم‌سازی در شعبه‌ها

ارکیده فاخر آرین
افتخاری دیگر برای رستوران ارکیده

سالانه در جهان، ارز زیادی برای تجربه سلیقه و ذائقه غذایی ملل مختلف در حوزه گردشگری مبادله می‌شود که در این میان ایران می‌تواند با توجه به اقوام مختلفی و تنوع زیاد در این زمینه، سفره‌ای بین‌المللی برای گردشگران جهانی باشد به همین دلیل، دومین دوره جشنواره سفره ایرانی، فرهنگ گردشگری درمنطقه پنج کشور در اراک با بیش از 100 غرفه برای ارائه بهترین و لذیذ ترین غذاهای محلی و سنتی ایرانی از شانزدهم الی هجدهم شهریورماه برگزار شد.

رستوران ارکیده برای دومین بار مفتخر به کسب عنوان واحد پذیرایی برتر این جشنواره شد.

هدف از برگزاری این نمایشگاه، شناخت و معرفی انواع مختلف غذاهای سنتی و محلی ایرانی و معرفی افرادی است که با تلاش فراوان این غذاها را تهیه می کنند، چراکه این غذاها برفرهنگ و سلامت مردم بسیار تاثیرگذار است.