مجموعه رستوران های ارکیده با بیش از 60 سال تجربه به همراه شش شعبه در استان های تهران البرز و مازندران همواره افتخار دارد در محیطی اصیل بر پایه معماری و طراحی مدرن، متناسب با هر نوع سلیقه و ذائقه ای با تکیه بر مهارت آشپزان و مهمانداران آموزش دیده و امکانات رفاهی کم نظیر همچون، پارکینگ اختصاصی، سالن VIP، خانه بازی کودکان و ... در قالب سالن های پذیرایی کلاسیک، آلاچیق در فضای باز مجزا و کافی شاپ، میزبان محافل دوستانه و کاری، جشن ها و مراسم های شما عزیزان باشد تا اوقاتی خوش را در کنار یکدیگر تجربه نمایید.

پیشرفت، یار همیشگی رستوران ارکیده

در ادامه راه گسترش و پیشرفت رستوران، همواره حفظ اصالت، کیفیت غذا، نوآوری و جلب رضایت مشتریان محترم جزء اهداف اصلی رستوران ارکیده بوده و هم‌اکنون مجموعه رستوران‌های ارکیده با بیش از 60 سال تجربه به همراه شش شعبه در استان‌های تهران، البرز و مازندران افتخار دارد در محیطی اصیل بر پایه معماری و طراحی مدرن متناسب با هر نوع سلیقه و ذائقه‌ای با تکیه بر مهارت آشپزان خبره میزبان محافل دوستانه و کاری، جشن‌ها و مراسم شما عزیزان باشد تا اوقاتی خوش را در کنار یکدیگر تجربه نمایید.

ارکیده فاخر آرین
ارکیده فاخر آرین
بازدید مدیرعامل محترم رستوران ارکیده از شعبه مهستان

خیلی کم پیش میاد که کارکنان یک مجموعه امکان ملاقات حضوری با مدیر مجموعه رو داشته باشن. ولی هستن مجموعه هایی که برنامه منظمی برای ملاقات حضوری پرسنل با مدیران دارن.

یکی از اثرات جانبی این برنامه دلگرمی و حمایت معنوی از کارکنانه. کارکنان می‌تونن در مدت جلسه هر سوالی در زمینه کاری از مدیر بپرسن و درباره مسائل خودشون با مدیر صحبت کنن. مدیر هم به پرسش‌های کارمندان پاسخ می‌ده و موارد مورد نظر خود رو از اونها سوال میکنه.

این مکالمات دوستانه به مدیرعامل فرصت میده تا بیشتر با پرسنل مجموعه آشنا بشه و همینطور باعث میشه کارکنان حس بهتری نسبت به محل کارشون و مدیریت مجموعه داشته باشن و این حس خوب رو به مهمانان مجموعه هم منتقل کنن.

رستوران ارکیده هم از این قاعده مستثنی نیست. جناب آقای اژدری مدیر محترم مجموعه رستوران های ارکیده با حضورشون در شعب و صحبت و همکلامی مستقیم با پرسنل تلاش دارن تا همه دست اندر کاران ارکیده، خودشون رو بخشی از خانواده بزرگ ارکیده بدونن و حس و حال خوب  و انرژی در کنار هم بودن رو به شما عزیزان هم منتقل کنن.

ارکیده فاخر آرین
افتخاری دیگر برای رستوران ارکیده

سالانه در جهان، ارز زیادی برای تجربه سلیقه و ذائقه غذایی ملل مختلف در حوزه گردشگری مبادله می‌شود که در این میان ایران می‌تواند با توجه به اقوام مختلفی و تنوع زیاد در این زمینه، سفره‌ای بین‌المللی برای گردشگران جهانی باشد به همین دلیل، دومین دوره جشنواره سفره ایرانی، فرهنگ گردشگری درمنطقه پنج کشور در اراک با بیش از 100 غرفه برای ارائه بهترین و لذیذ ترین غذاهای محلی و سنتی ایرانی از شانزدهم الی هجدهم شهریورماه برگزار شد.

رستوران ارکیده برای دومین بار مفتخر به کسب عنوان واحد پذیرایی برتر این جشنواره شد.

هدف از برگزاری این نمایشگاه، شناخت و معرفی انواع مختلف غذاهای سنتی و محلی ایرانی و معرفی افرادی است که با تلاش فراوان این غذاها را تهیه می کنند، چراکه این غذاها برفرهنگ و سلامت مردم بسیار تاثیرگذار است.