مجموعه ماهسان پویا در سال 1376 فعالیت خود را آغاز نمود. پیش از آن مدیران شرکت ماهسان پویا به کار تجارت مشغول بوده و از نمایندگان فعال یک شرکت تولیدی شیرالات بهداشتی آلمانی بودند.
اندیشه تولید شیرآلاتی ایرانی با رویکرد کیفیت آلمانی از آن زمان در راس اهداف شرکت قرار گرفت. تولید شیرآلاتی مبتنی بر دانش فنی و استفاده از متخصصان داخلی از زمان شروع فعالیت شرکت مد نظر قرار گرفت و اولین محصولات ماهسان پویا تولید شد.
اولین محصولات این مجموعه شاید با اندیشه مدیران فاصله زیادی داشت اما اکنون که سالها از روزهای اول می گذرد، این شرکت با دارا بودن دو برند راسان و ماهسان رقیبی جدی برای شیرآلات خارجی در ایران شده است. شاید تشریح اندیشه تولید شیرآلاتی قابل رقابت با محصولات خارجی آن روزها برای دیگران کمی عجیب و قریب به نظر می رسید، اما پشتکار و تلاش شبانه روزی مدیران، تیم های مدیریتی، تیم های کارشناسی، کارمندان و همه پرسنل تا به امروز باعث شد تا این مجموعه به جایگاه مد نظر خود دست یابد.

شعار کیفیت،زیبایی،نوآوری از شعارهای اولیه این مجموعه بوده است. شاید اکنون به دلیل وجود کمپین های مختلف تبلیغاتی، شعارهای جدیدی چون (زندگی آسان با محصولات راسان) را از این مجموعه می شنویم، اما واقعیت این است که شعار کیفیت،زیبایی و نوآوری در تاروپود مجموعه وارد شده است و به اعتقاد ما محصولاتی که با این سه مشخصه تولید می شوند قطعا نیاز مصرف کننده را از هر سطحی که باشد برآوره خواهد نمود.
این مجموعه هم اکنون با دارا بودن کارخانه ای به مساحت 16000 متر مربع و بالغ بر 200 نفر پرسنل در شهرک صنعتی عباس آباد تهران مشغول به فعالیت می باشد.

استفاده از تکنولوژی های برتر در تولید، وجود دستگاههای هوشمند، استفاده از مواد اولیه مرغوب، استفاده از مشاوران و کارشناسان مجرب، بازدید دوره ای کارشناسان اداره استاندارد، رعایت اصول استانداردهای ISO و استانداردهای بهداشت محیط باعث شده است که خروجی این کارخانه فقط محصولات با کیفیت و مرغوب باشد.
این مجموعه در بازار تهران دارای یک نمایشگاه-فروشگاه و دفتری به مساحت 500 متر مربع می باشد.استفاده از مشاوران و کارشناسان زبده در بحث بازاریابی و فروش، مدیریت و ساماندهی تیم های فروش، تحقیقات بازار و بازاریابی، حضور در نمایشگاه ها، استفاده از سیستم های مبتنی بر توجه به مشتری و مشتری مداری باعث شده است که این بخش فروش شرکت ماهسان پویا، به عنوان قلب تپنده مجموعه مشغول فعالیت باشد.

شیرآلات بهداشتی ماهسان پویا (راسان)

قوانین، ضوابط و ارزش های سازمانی راسان

 • ما خود را موظف به پاسخگویی به نیازهای مشتریان با بهترین کیفیت میدانیم.
 • مشتری مداری شعار ما و تکریم مشتری اولویت روابط ما با مشتریان است.
 • ما شیرآلات راسان را بر اساس نیازهای مشتریان طراحی و عرضه می کنیم و با نظرات آنها محصولاتمان را ارتقا می بخشیم.
 • ما خود را متعهد به داشتن بالاترین استانداردهای کیفی در ارائه خدمات میدانیم.
 • ما به کار گروهی اعتقاد داریم و آن را دلیل موفقیت خود می دانیم.
 • ما خود را متعهد به نوآوری و فراگیری مستمر فردی و جمعی می دانیم.
 • ما همواره در جهت حفظ و افزایش منافع ملی قدم بر می داریم.
 • ما خود را متعهد به ارائه بهترین خدمات پس از فروش به مشتریان می دانیم.
 • همواره به ایجاد نوآوری در بهینه سازی مصرف آب با استفاده فناوری نوین شیرآلات می پردازیم.
 • خود را متعهد به استفاده از تکنولوژی های روز دنیا جهت تولید محصولات پیشرفته می دانیم.
 • ما به موفقیت خود ایمان داریم زیرا همواره در راه رسیدن به اهدافمان تلاش می کنیم.
 • راسان خود را دوستدار و حامی محیط زیست می داند و در راستای ارزش نهادن به آن از هیچ تلاشی دست نمی کشد.
نائب رئیس
عباس مرجانی

عضو هیات مدیره
حسین مرجانی

محمدحسن مرجانی
مدیر عامل

شرکت ماهسان پویا با دارا بودن بیش از 2000 نماینده و عامل فروش در سراسر ایران نسبت به توزیع محصولات خود و با قیمتی یکسان اقدام می نماید. قطعا همیاری و همکاری این شرکای تجاری نیز سهم قابل قبولی در رشد این مجموعه داشته است.
خدمات پس از فروش که مدافع حقوق مصرف کنندگان است، در مجموعه ماهسان پویا از جایگاه بسیار مهمی برخوردار می باشد. هر جای این سرزمین که شیرآلات بهداشتی راسان و ماهسان عرضه میگردد یک دفتر خدمات و پشتیبانی نیز وجود دارد. این موضوع نشان می دهد که توجه این مجموعه بر دو مقوله فروش و پشتیبانی یکسان می باشد.
این شرکت با دارا بودن چشم انداز و برنامه های بلند و کوتاه مدت مسیر خود را مشخص نموده و قطعا همکاری و یاری شما سرور گرامی چه به عنوان مصرف کننده نهایی محصولات و چه به عنوان همکار فروش و خدمات پس از فروش محصولات، راه را برای رشد سریعتر مجموعه فرهم خواهد آورد.

شیرآلات بهداشتی ماهسان پویا (راسان)

گواهی نامه های شرکت شیرآلات بهداشتی راسان

شرکت ماهسان پویا مفتخر است که در راستای تولید محصولاتی با کیفیت، تاکنون موفق به اخذ کلیه گواهینامه های مربوطه گردیده است. برخی از این گواهینامه ها به شرح ذیل می باشند.

شرکت ماهسان پویا همواره در تلاش است تا با بکارگیری دانش فنی و انواع استانداردهای ملی و بین المللی گامی بلند در تولید محصولاتی با کیفیت ملی و بین المللی بردارد.

شیرآلات بهداشتی ماهسان پویا (راسان)
شیرآلات بهداشتی ماهسان پویا (راسان)