شرکت فولاد نطنز در قالب طرح توسعه و با هدف تولید انواع میلگرد صنعتی و ساختمانی و تامین مواد اولیه واحدهای صنایع مفتولی خود با نیت ارائه خدمت در بخش صنعت و جلوگیری از واردات محصولات فولادی به کشور و ایجاد حداقل ده هزارفرصت شغلی بنا گردید
شرکت فولاد نطنز به مدیریت عاملی مهندس جواد توکلی طرقی یک شرکت جوان ,جسور,قدرتمند ,پرتحرک و چالشگر ازبخش خصوصی کشور وفعال در صنعت عظیم فولاد است که در سال 1373 تاسیس شده و پای به عرصه وجود و فعالیت گذارده و کارخانجات آن در زمینی به مساحت حدود 1200 هکتار در شهرک صنعتی فولاد بنا گردیده است .
شرکت فولاد نطنز با نزدیک به نیم قرن تجربه مدیران خود در صنعت فولاد قادر است انواع محصولات فولادی را در اختیار مشتریان و تولیدکنندگان محصولات صنعتی و ساختمانی کشور قرار دهد.

 تاریخچه فولاد نطنز

مجتمع فولاد نطنز ، فعالیت خود را از اواخر دهه چهل در خیابان پامنار تهران با فروش آهن آلات ساختمانی آغاز و در اوایل دهه پنجاه در کنار تجارت در بخش صنعت، با تولید محصولات فولادی فعالیت خود را وسعت بخشیده و اقدام به تاسیس مجتمع کارخانجات فولاد نطنز نمودند و با تلفیق علم و تجربه با تولید انواع مفتول های صنعتی، ساختمانی، آرماتور بندی و ... تحولی جدید در عرصه محصولات متنوع در این زمینه به وجود آورده و متعاقباً در مدت زمان اندکی توانستند در بخش صنایع مفتولی نقش تعیین کننده ای در تولید و بازار فروش ایفا نمایند.

شرکت فولاد نطنز فعالیت خود را در قالب توسعه کارخانجات فولاد نطنز و با هدف تولید انواع میلگرد صنعتی، ساختمانی و تامین مواد اولیه صنایع مفتولی و ایجاد زمینه اشتغال در سطح منطقه و کشور در سال 1378 آغاز و در بهمن ماه سال 1382 توانست فاز اول تولید کارخانه را به بهره برداری برساند.

شرکت فولاد نطنز
مدیر عامل
جواد توکلی طرقی

اتکاء به پرسنل مجرب و بهره مندی از تجهیزات و امکانات مدرن و برخورداری از امکانات ویژه منطقه، این مجتمع را در تلاش برای نیل به اهداف خود و پیاده سازی واحدهای نورد و فولاد سازی مصمم تر گردانده است. تلاشگران این مجتمع امیدوارند که با ارتقای مطلوب بهره وری از خطوط تولید کارخانه بتوانند برای تحقق هدف ایجاد اشتغال پایدار در خارج از شهرهای بزرگ و خودکفایی و بی نیازی از واردات محصولات فولادی از خارج از کشور و تامین مواد اولیه صنایع مفتولی پائین دستی و درنتیجه خود کفایی، خود اتکائی و استقلال روز افزون، نقشی بیش از پیش فعال تر در صنعت نوپای فولاد کشور ایفاء نمایند. ما زنده به آنیم که آرام نگیریم موجیم که آسودگی ما عدم ماست

شرکت فولاد نطنز
مدیر عامل