شرکت کوانتوم (کوثر اندیشان نوین توسعه ماندگار) کهکشانی از ایده‌هاست. سیاره‌های گسترده‌ای در سپهر ایران که پروژه های خلاق کوانتوم را مدیریت می کنند و با در اختیار داشتن تیم‌هایی از جوانان پر انرژی فرصت‌های متفاوتی در کسب و کار رقم زده اند.
شرکت کوانتوم بر مدار فروش مستقیم حرکت می کند؛ محصولات یا خدماتی که به واسطه‌ی تیم‌های فروش به دست مصرف‌کننده می رسند و داستان‌هایی که با ورود این محصولات و خدمات وارد زندگی آنها می شود تا کتاب جذاب احترام و علاقه به مشتری بر بلندای افتخارات کوانتوم ثبت شود.
داستان فروش مستقیم در کوانتوم تشکیل شده از فصل‌هایی است که با کلمات احترام، عشق، علاقه، درک نیاز، درکنار و همراه بودن و حرکت بر مدار مشتریان نوشته شده است.
شرکت کوانتوم بر بستر گروه پرافتخار توسعه سرمایه گذاری انتخاب فعالیت می کند. گروه انتخاب به عنوان یک هایپرهولدینگ بین المللی، چهاردهه است که در عرصه صنعت و اقتصاد ایران رشد کرده است. تولیدات این گروه با لوازم خانگی آغاز شد و اکنون سرمایه گذار در زمینه‌های دیگر اقتصادی، مانند نفت و گاز و پتروشیمی، صنایع فولاد، حمل و نقل، ساختمان، گردشگری، بازرگانی، فروشگاه های زنجیره‌ای و نساجی است.

کوثر اندیشان نوین توسعه ماندگار  (کوانتوم)

اهداف

هدف اصلی کوانتوم طراحی شیوه های خلاق و نوین برای ارائه خدمات یا محصولات جهت رفع نیاز واقعی مصرف‌کنندگان از طریق سیستم فروش مستقیم و با حفظ کرامت و احترام کامل به مشتری می باشد.
برای نیل به این هدف؛ با مدیریت شبکه انسانی "فروش مستقیم" و شبکه انسانی "همراهی با مشتریان" به هدف والای خود که مراقبت از مشتری است می پردازد.
این دنیایی است که ما انتخاب کرده‌ایم؛ بدون مرز، دنیای در حال رشد، تغییر و چالش بر انگیز، دنیایی که با مهارت‌های گوناگون و بازاندیشی و نوآوری مداوم به رشد پایدار و جامعه‌ای پویا می انجامد.