شرکت آی تک در بهار سال 1380 با توکل به ایزد منان و با توجه به همت و پشتکار برادران کریمیان شروع به کار نمود . پس از گذشت چند سال با تغییر در نوع سفارشات اخذ شده و افزایش روز افزون این سفارشات و همچنین کمبود فضای نگهداری کالا برادران کریمیان را برآن داشت تا در پایان سال 1387 تصمیم به تاسیس شرکت پخش و توزیع مواد غذایی بصورت مویرگی در استان گیلان گرفتند.

درحال حاضر این شرکت جزو معدود شرکتهایی است که دارای انبارهای مدرن در استان می باشد. هم اکنون شرکت آی تک با دو دهه تجربه بیش از همه شرکتهای پخش در استان گیلان ، قطب مهم صنعت توزیع در استان را به خود اختصاص دهد. این شرکت در زمینه توزیع و پخش مواد غذایی و بهداشتی با توجه به عملکرد فوق العاده مثبت و مهندسی شده ، دامنه توزیع خود را در بسیاری از برندهای موفق مصرف داخلی کشور توسعه داده ، بنحوی که بسیاری از شرکتها و سازمانهای بزرگ در سدد برقراری ارتباط و فروش محصولات آن سازمان از طریق برند آی تک می باشند.

آی تک
مزیت رقابتی و اهداف شرکت آی تک

مجموعه آی تک برادران کریمیان در نظر دارد با توجه به گسترش روز افزون محصولات و مشتریان این سازمان ، در آینده نزدیک با همت و تلاش همه جانبه مسئولان و مدیران ارشد این سازمان اقدام به ایجاد شعب مختلف کشوری نماید و در فاز ابتدایی در استانهای اردبیل و زنجان اینکار صورت پذیرد. همچنین این شرکت ضمن خرید برند "دماوند" و نیز خرید ادوات و تجهیزات تولید محصولاتی نظیر حبوبات ، تن ماهی ، رب ، کنسروجات ، بسته بندی های شکر و قند و آجیل ها و تخمه های دماوند و بسیاری دیگر از محصولات مشابه در نظر دارد برند دماوند را بصورت کشوری و با کیفیت فوق العاده مناسب عرضه نماید . همزمان با این فرصت پیش آمده ، ظرفیت فروش و سازماندهی فرا تر از مرزهای استانی دیده می شود بنحوی که پیش بینی می شود تا دوسال آینده فاز جدیدی از سازمان فروش تحت عنوان فروش استان ها به مجموعه پخش آی تک اضافه گردیده و در لاینی جداگانه بصورت اختصاصی محصولات بسته بندی دماوند را به شکل فرامنطقه ای بفروش برساند.

شرکت پخش آی تک شرکتی است با خصوصیات ممتاز شامل:
1. پیشرو در نظام توزیع و پخش در کشور با نرم افزار های به روز
2. پوشش کامل بازار و توسعه هدفمند به شکل مویرگی
3. اتکا به منابع انسانی کارآمد و فرهیخته و مشاوران بزرگ در سطح بین المللی
4. بکار گیری فناوری نوین در ابعاد سخت افزاری و توزیع و انبار داری

آی تک
همایش بزرگ آی تک با عنوان فروش موفق 7 مهر 1397
آی تک
همایش معرفی برند دماوند و ماسکده 12 اسفند 1396
آی تک
مراسم اهدای جوایز لیگ دوم فروش آی تک 22 اسفند 1396